Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
А пък аз не съм гребал на Камен бряг (господин Кангалов беше пуснал едни зарибяващи снимки оттам, че даже се беше и припознал в едно кану). Най-добре да поправим грешката.
И на язовир Цонево не съм гребал (миналата година беше хладно) та ако правите среща там, много сме навити, но на по-топличко.
Та това са ми по-значимите мераци във вашия регион. Дай боже да ги сбъднем!
(Пък ако и Кметъла извади нещо от ръкавите...)
Ти само ела.На Камен бряг има един голям казан за ракия и ще Ти позволим, да гребеш със шепи от него... Big Grin

А на Ченге знаеш какво има ...Само да Ти се гребе . :roll:
miro343 Wrote:Пламене поздравявам те за инициативноста!ама айде да е на терапията а ?
За друго искам да ви пиша....майната им на отчетите ,чл внос ,кой какво казал и т.н искам всеки да предложи нещо по-значимо което желае да направим тази година.на мен лично ми се въртят в главата 2 идей
1 на пролет ще ви заведа в едно забравено от времето място ----св.Марина (20-25) км. от варна---организацията поемам изцяло аз
2 със или без ваше участие съм решил да разходя семейството до замъкът на граф Дракула(оказа се че са 3 :wink: )все още си уточнявам маршрута и разходите за 2-3 дни
ще се радвам ако някой се закачи и го направим клубно мероприятие
пиша всичко това сега ,да няма после ---ама що не каза на време :roll:

И за двете мероприятия пиши 2 спътника (мене и жената), щото както каза един колега: г.з път да види Big Grin
miro343 Wrote:на мен лично ми се въртят в главата 2 идеи
1 на пролет ще ви заведа в едно забравено от времето място ----св.Марина (20-25) км. от варна---организацията поемам изцяло аз
2 със или без ваше участие съм решил да разходя семейството до замъкът на граф Дракула(оказа се че са 3 :wink: )все още си уточнявам маршрута и разходите за 2-3 дни
ще се радвам ако някой се закачи и го направим клубно мероприятие
пиша всичко това сега ,да няма после ---ама що не каза на време :roll:

Зная за първата ти идея и чакам осъществяването и с нетърпение.
Втората идея за Дракула,също ми допада.Ако сме живи и здрави и парите позволят
ще ти направим компания с моето семейство до Румъния.
Предполагам че и други ще се включат.Сам трудно се пътува Big Grin
Браво Миро
И ние ще доидем ,идеята е страхотана . Няма какво да се бавим ,направо да се организираме за следващата среща ,какво ще кажете ?
то добре ,ама мзй ще се наложи на децата да вадя паспорти.голямата наскоро ходи в италия и има ,но малкия незная май ще трябва ?тъй че някой ако е наясно --да пише!
За Румъния не трябват паспорти. Освен може би ако нямат децата лични карти. Тогава не знам..
За децата задължително трябват. Все пак трябва да можеш да докажеш че не си го скраднал някъде от румънско.
Паспорти за децата под 14 г - когато им се издават лични карти - са задължителни при каквото и да е излизане извън България! Освен това за тези които за първи път ще изваждат паспорт на детето си искам да кажа да не се помайват , ами да си стартират процедурата , защото е необходимо време около един месец, правят се проверки, разпитват се комшии дали детето наистина живее на посочения адрес и разни други. При повторно вадене или презаверка става за три дни или експресно за два часа - нещо такова..... :!:
ако има лична карта мисля, че няма проблем за румъния. ако не паспорт. никой не може да излезе без някакъв документ за самоличност