Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте !проверих за паспорта---задължително е !струва 8 лева.издавасе за 1 месец(няма бърза услуга)
тъй като гледам доста мераклии има .....и взех да се замислям ,че все пак трябва да има някаква организация относно маршрут,някаква идея за спането.....туристически спални,хотели ,палатки.....И съм сигурен ,че освен прочутия замък ще има и по-интересни неща за гледане.Някои ако има информация или е пътувал натам --да помага!
а сега ето го и мястото около Варна за което ви говорих.Ще трябва обаче да поизчакаме по-сухо време,тъй като към манастира се слиза по стръмен път!и е невъзможно когато е влажнo
Не е туй линка!
Или ти нарочно?
Или Миро е объркал линка или иска да каже какво става, ако пътуваш към "обекта" във влажно време Big Grin ......
......или напомня на още едно място годишнината от неприятното събитие , каквото и да е нали е ЖИВ и ЗДРАВ Big Grin Big Grin Big Grin
сори ,за пръв път ми се повтаря Big Grin
ето карта на мястото --манастир св.марина[attachment=0]sv.marina.GIF[/attachment
ето и снимки от мястото
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.panoramio.com/user/378630/tags/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80%20%D1%81%D0%B2.%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D1%81.%D0%91%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%BE%20%20monastery%20St.Marina%20Botevo" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.panoramio.com/user/378630/ta ... a%20Botevo</a><!-- m -->
miro343 Wrote:тъй като гледам доста мераклии има .....и взех да се замислям ,че все пак трябва да има някаква организация относно маршрут,някаква идея за спането.....туристически спални,хотели ,палатки.....И съм сигурен ,че освен прочутия замък ще има и по-интересни неща за гледане.Някои ако има информация или е пътувал натам --да помага!

За ходенето съм ходил, ама питай ме как се стига до там...... Sad
Освен замъка, в близост до гр. Брашов има някакъв дворец (а сега де - как му беше името ?!?), който е на кралете им и наистина заслужава да се види....
Мисля, че и разходка из Синая, Брашов и квартала му - Пояна Брашов също заслужават да се видят.....
Осатанала информация за замъка - утре 01.02.09г. - след 13.00 на живо и специално за адаша Миро Big Grin Big Grin
Днес съвсем случайно се срещнахме .А какво да Видя : две силно влюбени двойки (къде с мъже,къде с девойки) .... Big Grin Big Grin Big Grin
Уважаеми колеги!!!
Понеже на няколко срещи разисквахме пътешествието ни до Румъния - Синая, замъка Бран (на Дракула) и замъка Пелеш (с готините неща в него - вервайте ми Big Grin) и поради форсмажорни обстоятелства, независещи от мен за получаване на допълнителна информация (Мевдо - не се смей :evil: ) се наложи да се поровичкам из нета. Тъй като мероприятието е по принцип по идея на Миро343, а пък в ходнето ще участват много от нас (надявам се от цяла България, а не само от Варна) ще ви предоставя линк на хотели в Синая.
Моля ви да вземете участие всички заинтересовани, за да се стигне до решение, удовлетворяващо всички, към кой хотел да се насочим. (а след това Миро343 да пристъпва към резервации Big Grin Big Grin Big Grin )

Предложението е : http://www.romania100hotels.com/sinaia/
Моля избирайте ...
вчера във гаража на Здравко имахме гости от ...........терористична организация"северна стрела'' --целите са набелязани ![attachment=7273]
Приканвам варненската гилдия утре 25.03.2009г в 9:30 на кафе при Мевдо
допълнителни обяснения на място Big Grin
Какъв е повода за обясненията, че нещо съм пропуснал нишката......... :roll: :|
Нищо не ми каза бре Здравко.......... :?
Само ме нареждаш нещо................ Cry