Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
само да кажа че Миро --не съм аз а адаша (прасковко)че като гледам каква анкета тече ,току виж са ме избрали за почетен член ........
Бре, докато видя и ще свършат местата - хайде и за мен 2 места Big Grin Big Grin Big Grin
Къде ще ходите и кога? Я някой да обобщи, че срещнах Сребърна като име, но къде ще спите... Ако не е затворен кръга и допускате други - кажете ни Smile
Поздрави!
tonyfireman Wrote:Къде ще ходите и кога? Я някой да обобщи, че срещнах Сребърна като име, но къде ще спите... Ако не е затворен кръга и допускате други - кажете ни Smile
Поздрави!
айде сега ....то е ясно ,ще черпим русенци и силистренци с ЧЕРНОМОРСКА РИБА на ДУНАВА!
Ха! Ако поканите :oops: ще донесем и малко шарани от язовир Искър... в лодката... с 2-3 каси бира на буксир.
ухаааааааа ще го изконсомирам с люспите ,ако ми говори на шопски,,,
А и Аз се записвам с 30 места,реално ми трябват 2 ,но останалите ще пуснем на черно(да изкараме за почерпката)... Big Grin Big Grin Big Grin
Участвам и аз ,3 места
Тони никой нищо не казва явно не ни искат.
lambi293 Wrote:Тони никой нищо не казва явно не ни искат.

Не ,че не Ви искаме.Просто никъде не споменахте,че ще почерпите .... Big Grin Big Grin Big Grin
И без това не ни достигат гребци,защото Майор Мевдо изяви желание да кара водни ски ...