Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Абе май ви е страх да не потъне лодката.
Значи да уточня уважаеми колеги от Русе (и от други братски градове Big Grin )......
Все още не говорим за покани, тъй като искаха от мене да кажа колко души минимум ще бъдем, за да ни кажат дали ще ни предоставят вилата или не.
По тази причнина помолих колегите просто да коментираме колко души поне от Варна ще бъдем за да дадем някакъв прибилизителен брой присъстващи.......
Далече съм от мисълта това събиране да е от тип "затворен кръг", "за привилигеровани" или "само за наште хора".
Напротив, дори и местата да не стигат за спане самото събиране на клубари на някое различно място, мисля че ще е радост и разнообразие за нас и привилегия за лично за мен, дори и с риска да спя на стола....
Затова ще ви помоля, уважаеми колеги, просто да изчакате до вторник най-късно, когато ще имам реален отговор на запитването за вилата и тогава (при положителен отговор) ще отправя реална покана и ще обявя колко места има....
Благодаря за разбирането и търпението.....
Ей ти от майтап не разбираш
Такаааааа....
Въпреки че днес е първи април, написаното по-долу си е съвсем сериозно и отговорно:
1. Пристигна отговора за вилата в с.Ветрен (за Варненьци - област Силистра, на разстояние около 160 км от Варна Big Grin )
2. Отговора е положителен за 18.04.09 вечерта, така че можем да се съберем.
3. Местата са 16 + 4, като 4-те са дивани. Самата вила има нещо като 2 + 2 апартамента (4 места с легла и 4 с диваните), а останалите са в 3 и 4 стаи. Към момента никой не иска някакво заплащане за престоя ни и се надявам така и да остане.
4. Лодката е пробита, но за майора има водно колело на разположение Big Grin Big Grin Big Grin
5. Ако желаем някаква прясна риба, трябва да решим и да се обадим, за да я купят от рибарите от селото. Цените не са ми известни, но предполагам, че ще са като магазинските.
6. Към момента мисля, че се събрахме 15 човека, но пак ще броя и ще уточняваме.
Чакам вашите коментари. :wink:
P.S. от русенците и другите братски градове също.....
P.S.2. Казвайте, че останаха 5 места.......... и някой ще спи във водното колело......... :lol:
Въпрос - има ли къде да се опъне палатка и разрешение за това?
Така хем бихме могли да дойдем, хем да не заемем стая.
Ако преговорите минат успешно...
след кратко скайп съвещание ето какво сътворихме М&М&со
Който има желание за похода до с.Ветрен (Силистренско),ако има възможност да спре личния си АВт ,на плаца пред под.Н-ско с позивна Мевдо в петък 03.април) 17.15 ,за доуточняване тактиката ,провизиите бр.отстреляни пеликани на човек и т.н парола за разпознаване "катеричка"

надяваме се мераклиите от други градове ,да заявят участие овреме за да не се настъпваме по ушите накрая :roll:
graf_bezuhoff Wrote:Въпрос - има ли къде да се опъне палатка и разрешение за това?
Така хем бихме могли да дойдем, хем да не заемем стая.
Ако преговорите минат успешно...

За Вас Сир Граф, ако требе ще опънем и шатра, така че се чувствайте поканен Big Grin
Що се отнася до въпроса ти - място бол, разрешението не е проблем - ще гарантирам за тебе (гаранцията я имаш от сега :wink: ), а и ще търсим варианти всички да сме си вътре, както се полага за клубари с почетни изяви...... Smile

P.S. Дотук с Графа (смятам 2 персони) и Българина (още 2-ма) ставаме 19 човека. Ако се наложи с жената ще се оттеглим в покоите на родата й, които са много наблизо, така че бройката отново е 17 и има 3 легла....
Тони къде си бре мен? И Ламби не се обажда нещо.......... :?
Абе Прасковко видях аз офертата ,ама ще станем много аз , жената и детето незнам за Тони , но ако дойде и той с гаджето трябва втора вила да търсим(нямам палатка).
Мирооооо, сори за спама, ама откъде го намери тоз арабски жребец?!? Разбрах, че е арабски, защото виждам, че е рязан Big Grin :wink: Big Grin :twisted:
100Y0 Wrote:Мирооооо, сори за спама, ама откъде го намери тоз арабски жребец?!? Разбрах, че е арабски, защото виждам, че е рязан Big Grin :wink: Big Grin :twisted:
аааа тука из варна яздим якооо