Волво Клуб - България

Пълна версия: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Скъпи приятели , продуктите са напазарени. Утре в 9.00 часа на паркинга на Метро е сборният пункт.Алкохола според предпочитанията -всеки ще си носи-.
Така си е ,всичко което преценихме ,ние с Митю го купихме от борсата.
Аз използвах бюджет от 100лв ,а Вальо К. от 200лв.(той е по месата)
По-капризните и тези с децата да купят нещата без които не могат.
Времето явно ще ни се усмихне ,така че веселбата се очертава.
Сборния пунк е 09:00 на паркинга на Метро.
Не закъснявайте,моля ви и предлагам да си носите:
по някоя акомулаторна лампа,някоя печка тип духалка,
нище не се знае Big Grin
За тези които този път ще пропуснат ,ще има снимков материал
Весели празници на всички Smile
Колеги, с голямо съжаление ви съобщавам че няма да мога да се включа и да дойна на Сребърна.
Дано поне за националната да мога да дойда. Ама и за там не е ясно Sad
Бааах маааа му........ :o
5 дена ме няма в нета и глей кво станало....
Хората напазарували и се организирали и са готови да тръгнат.......... пък мене ме няма.... Sad
Що се отнася до организацията мога само да добавя:
Разузнаването ми доложи:
1. Телевизори 2 бр - 1 (май) е LCD около 26 инча, втория ми е набор Big Grin
2. скари 2 броя - 1 външна електрическа, 1 вътрешна (в сградата) електрическа и 1 (може би доставено) барбекю
на дървени въглища (NOTE: да купим въглища);
3. басейн няма - Дунава е на около 100 метра, така че Вальо ти си... Big Grin Big Grin
4. печки няма, а и не са коментирани, локалното парно вече е изключено, но в общата зала има камина - който иска да се стопли ще цепи дръвцета - да стопли себе си, а дървата останалите. Мисля че одеала има.
5. надявам се, че може вече да има и люлки за Д-тата и хамаци, но тва е "божа работа".... :lol:

След описаното по-горе мога само да кажа: В какво приключение се забъркахме ??? ..... :roll: Big Grin :lol:
И да няма закъснели ейй, е ще се глобяваме Big Grin Big Grin Big Grin
npackoBko написа:Разузнаването ми доложи:
1. Телевизори 2 бр - 1 (май) е LCD около 26 инча, втория ми е набор Big Grin
2. скари 2 броя - 1 външна електрическа, 1 вътрешна (в сградата) електрическа и 1 (може би доставено) барбекю
на дървени въглища (NOTE: да купим въглища);
3. басейн няма - Дунава е на около 100 метра, така че Вальо ти си... Big Grin Big Grin
4. печки няма, а и не са коментирани, локалното парно вече е изключено, но в общата зала има камина - който иска да се стопли ще цепи дръвцета - да стопли себе си, а дървата останалите. Мисля че одеала има.
5. надявам се, че може вече да има и люлки за Д-тата и хамаци, но тва е "божа работа".... :lol:

След описаното по-горе мога само да кажа: В какво приключение се забъркахме ??? ..... :roll: Big Grin :lol:

1.По отношение на телевизорите не е фатално,освен за Здравко,който се очаква да отлети в неделя рано сутрин,заедно с ято Пеликани ,за да гледат формулата.
2.За скарите не берете кахър,ще нося подвижната кухня... Big Grin Big Grin Big Grin
3.Басейна единственно ще липсва на Майора,но ще го удавим в ракия и вино и бързо ще му мине. :lol:
4.Виж за отоплението е проблем,защото може да Те накачат жените и децата,за да ги топлиш ...
( мен не ме мисли ,Аз ще си нося алпийската палатка и спалните чували от гъши пух.)

5.Приключението не е излишно,колкото толкова .Важното е гъз път да види,пък и за безпари толкова ... :roll: :lol:

И в заключение ще добавя: - забравихме да купим хляб. :?:

Кой доброволец се наема със задачата и ако не я изпълни да се приготвя да меси питки и хляб... Big Grin Big Grin Big Grin
Ние сутринта ще вземем хляб, че месо с пасти не върви Big Grin Big Grin Big Grin
абе като гледам какво плюскане ще падне ,се чудя дали да не взема и котката! Big Grin
miro343 написа:абе като гледам какво плюскане ще падне ,се чудя дали да не взема и котката! Big Grin

за плюскането не знам,ама нали не сте забравили за желанието на Майор Мевдо .... Big Grin Big Grin Big Grin
miro343 написа:абе като гледам какво плюскане ще падне ,се чудя дали да не взема и котката! Big Grin

стига бе, не взехте ли достатъчно пържоли ами и хайвана ща опечете. освен това сега е времето на агнешкото Big Grin Big Grin Big Grin