Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ето ,че се завърнахме.Приключението наистина бе невероятно.
А как иначе,когато си сред приятната компания на приятели .
Всичко в едно,така бих оприличил тази поредна среща.Имаше колона от ВОЛВА,спортни занимания,културно масови мероприятия и естественно голяма маса сред невероятни хора.
Едно голямо благодаря и на домакините,които се бяха погрижили за всичко.

Ако може някой отговорен да създаде темичка в ГАЛЕРИЯТА за малко снимков материал.

Имаше доста репортери,които бяха подготвени с подходящата екипировка ... Big Grin Big Grin Big Grin
явно всеки е в неизвестна посока Big Grin и няма кой да пусне тема в ГАЛЕРИЯТА[attachment=7641]

ИНАЧЕ какво да кажа .......всичко беше перфектно,тръгването Big Grin пътуването !КПП-добрич :!: разни спортни изпълнения до силистра! хижата :!: масата :!: камината :!: менюто :!: и компанията :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Снимките от автопохода и събитието :

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=5507" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=5507</a><!-- l -->
Продължавам да изпитвам притеснения от факта дали условията, които успях да осигуря са ви накарали да се почуствате комфортно. От написаното по-горе виждам само сдържаност, която се надявам да се дължи на празничните дни, а не на скрито неудовлетворение :roll: Cry Sad
Ако мястото и организацията не ви е харесала ви обещавам, че за следващото подобно мероприятие, което успея да организирам ще се постарая двойно :!: :wink:
Що се отнася за снимките мога да кажа само: Благодаря, че Вальо не успя да ме щракне на столовете, на които се събудих леееко схванат, и със странна болка в левите ребра... Big Grin :lol:
�Всичко бе на ниво 100%
Аз съм много доволен,сигурен съм че и всички останали
Благодарим ти Миро за приятното преживяване


п.п За всички любопитни снимките са в галерията ето ТУК
npackoBko Wrote:Продължавам да изпитвам притеснения от факта дали условията, които успях да осигуря са ви накарали да се почуствате комфортно. От написаното по-горе виждам само сдържаност, която се надявам да се дължи на празничните дни, а не на скрито неудовлетворение :roll: Cry Sad
Ако мястото и организацията не ви е харесала ви обещавам, че за следващото подобно мероприятие, което успея да организирам ще се постарая двойно :!: :wink:
Що се отнася за снимките мога да кажа само: Благодаря, че Вальо не успя да ме щракне на столовете, на които се събудих леееко схванат, и със странна болка в левите ребра... Big Grin :lol:

Ако още еди път попиташ ще ти е за първи Confusednipe:

Всичко беше чудесно:
Чакахме Майора 60 мин да излезе от скривалището си
Полицаите бяха благослонни към нас
Видя как не трябва да се изпреварва
Нямахме обхват
Яденето не стигна
Миро си получи мидите
Миро видя пеликаните
Майора си намери колелото (водното), след което отиде в Силистра и не се върна 6 часа, оставяйки детето си без надзор.
Малцина бяха щасливците на ХАМАКА, докато не минах през него.
Нещо подобно се получи и с ракетите за федербал на Вальо.
Имаше прекалено много чист въздух и тишина.
Здравко игра федербал и гледа Формула 1
и ..... (другото от Вас)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Отпрабям благодарности към Миро и всички които допринесоха за това незабравимо преживяване.
Всичко беше прекрасно.Прекарахме си невероятно. Какво по хубаво от това приятни хора
да се съберът на отрупана маса пред уюта на камината след преживяните приятни емоций ? :wink:

Очаквайте още снимчици
5-я еле ....грешка САМОЛЕТ[attachment=7672]
Такааааааа....
Понеже съм си вироглав човек (телец все пак :wink: ) мисля,че след казаното от вас е редно:
1. да ви благодаря, че не ме бихте за организирания поход Big Grin
2. да заспя спокойно, след като сте останали доволни :lol:
3. да насоча вниманието ви към предложението отправено от Миро343 много преди да започне похода до Ветрен, а именно - разходката до Румъния.
Тъй като инициативата е изцяло на адаша, аз мога само да ви помоля да си помислите дали на всички ви е удобно времето избрано от Миро, както и мястото и да дадем картбланш на миро343 да действа, т.е. уважаеми кoлеги.....
ВРЕМЕ Е ДА ЗАПОЧНЕ ДИСКУСИЯ ПО ТЕМАТА РАЗХОДКА ДО РУМЪНИЯ И ДА ВЗЕМЕМ НЯКАКВО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА МИРО 343.
Благодаря за търпението при прочита на поста и за разбирането.
И наздраве :partyman: :occasion5: :drinkers:
Значи снощи разговарях с граф Дракула и той сподели,че ще ни посрещне на драго сърце.Спомена да се обадим ден ,два преди да тръгнем,за да наточи малко прясна кръв .... Big Grin Big Grin Big Grin