Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
кавалера написа
П.П. Мевдо само не разбрах това "Дж." да не би да произлиза от Дженерал, нещо да не е имало повишения в районното Big Grin


:!: :!: :!: :!: :!:
повишения ще има само когато Майора изрецитира заветната фраза :
ПОЛАГАМ КАНЧЕ,БОЙНО,ПРАЗНО,ГОТОВО ЗА ИНСТРУКТАЖ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Скъпи приятели.
Дойде ми една идея,да се съберем на вилата в Рогачево.
Вилата разполага с 9 легла и още два дивана.Има място от 400 квадратни метра поляна,обработена срещу кърлежи и насекоми(подходяща за доста палатки).Място за паркиране бол.
Принципа за спане : Първи заявил ,първи уредил се.Самостоятелни спални не се приемат.Кой където завари там ще спи.... Big Grin Big Grin Big Grin
а тези които вече са ходили ,могат ли пак?
??колкото за спането --пу за мен джакузито Tongue ----
За кога го мислиш това меруприятие бре :roll:
абе като ви разправям ,че привличам жените...........[attachment=7807]
Миро, тази "женичка" ми се вижда умряла работа :wink: Big Grin
ами голяма любов пламна м/ у нас и ето на ....взе жертви Big Grin
Kangalov Wrote:Скъпи приятели.
Дойде ми една идея,да се съберем на вилата в Рогачево.
Вилата разполага с 9 легла и още два дивана.Има място от 400 квадратни метра поляна,обработена срещу кърлежи и насекоми(подходяща за доста палатки).Място за паркиране бол.
Принципа за спане : Първи заявил ,първи уредил се.Самостоятелни спални не се приемат.Кой където завари там ще спи.... Big Grin Big Grin Big Grin

Къде тва бре Вальо, че GPS-а ми на Петрол се оказа остарял и не показва всички населени места. Big Grin
И може ли и ние да се включим, ако кажеш някаква дата? :roll:
две бегачки Big Grin :roll:
miro343 Wrote:две бегачки Big Grin :roll:
Много близо е спрял до теб. Как си е отворил вратата, ти погледна ли да не те е одраскал :mrgreen: