Волво Клуб - България

Пълна версия: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
кавалера написа
П.П. Мевдо само не разбрах това "Дж." да не би да произлиза от Дженерал, нещо да не е имало повишения в районното Big Grin

:!: :!: :!: :!: :!:
повишения ще има само когато Майора изрецитира заветната фраза :
ПОЛАГАМ КАНЧЕ,БОЙНО,ПРАЗНО,ГОТОВО ЗА ИНСТРУКТАЖ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Скъпи приятели.
Дойде ми една идея,да се съберем на вилата в Рогачево.
Вилата разполага с 9 легла и още два дивана.Има място от 400 квадратни метра поляна,обработена срещу кърлежи и насекоми(подходяща за доста палатки).Място за паркиране бол.
Принципа за спане : Първи заявил ,първи уредил се.Самостоятелни спални не се приемат.Кой където завари там ще спи.... Big Grin Big Grin Big Grin
а тези които вече са ходили ,могат ли пак?
??колкото за спането --пу за мен джакузито Tongue ----
За кога го мислиш това меруприятие бре :roll:
абе като ви разправям ,че привличам жените...........[attachment=7807]
Миро, тази "женичка" ми се вижда умряла работа :wink: Big Grin
ами голяма любов пламна м/ у нас и ето на ....взе жертви Big Grin
Kangalov написа:Скъпи приятели.
Дойде ми една идея,да се съберем на вилата в Рогачево.
Вилата разполага с 9 легла и още два дивана.Има място от 400 квадратни метра поляна,обработена срещу кърлежи и насекоми(подходяща за доста палатки).Място за паркиране бол.
Принципа за спане : Първи заявил ,първи уредил се.Самостоятелни спални не се приемат.Кой където завари там ще спи.... Big Grin Big Grin Big Grin

Къде тва бре Вальо, че GPS-а ми на Петрол се оказа остарял и не показва всички населени места. Big Grin
И може ли и ние да се включим, ако кажеш някаква дата? :roll:
две бегачки Big Grin :roll:
miro343 написа:две бегачки Big Grin :roll:
Много близо е спрял до теб. Как си е отворил вратата, ти погледна ли да не те е одраскал :mrgreen: