Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Щом си рекъл ще се пораздвижим. :ctf2:
:fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball:
Еее браво,ще стане един силен вррненски футболен тим.
След личната молбата на "The carpenter " и аз ще мина да ви видя.
Ще взема и един ключ 17'' да не скучая :lol:
За тези които не знаят,входа на ВиК за стадиончето е над основния (посока Вятърна мелница и Каменар) :wink: ,
също така ще бъда на скамейката с GSM-a ,не го ли намерите звънкайте

:fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball:
Супер тренировка си спретнахме !хубаво щеше да е отборите да са по 5-6 човека ,а не по 4 ,но да се надяваме че на следващата тренировка и това ще се случи!отговорът на въпрос НОМ 1 вече е даден Big Grin топката се рита от външната страна :roll: Специални поздрави на бат Здравко за смелоста му да излезе на терена ........за съжаление го губим за доста време като гледам!!!!!Но се надявам да е полезен на зараждащия се отбор и от трибуните !Браво Здравко! :wink:
Севдо ,извинявай че поедно време те настъпих зверски......но това е играта :wink:
:fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball:
Хе хе ,мерси за хвалбите Мирец,но както ти казах,аз явно мойте мачове вече съм ги изиграл Smile
Браво на варненските соколи =D> =D> =D> за тренировката вчера,
без излиши размотавания и уговорки се събраха и побягаха ,
на чудесното игрище с изкуствена трева и осветление във ВиК.
След мача повечето герои изглехдаха като премазани от валяк,но с още малко тренировки нещата
ще се променят коренно. :thumbright:
Както казах и на Севдо вчера,да се даде път на младите момчета,срещу младоста и бързината няма оръжие в мача Big Grin
Аз като се възстановя пак ще идвам на тренировките да поритам,
но на офицялните срещи съм на трибуната :hello1: :hello1: :hello1: Cry
Докато и Севдо събира сили за следващата седмица,предлагам да го заведа на джагиите в Морската да поритаме Big Grin
Браво на Миро(черешков) Дидо и Ивайло(Пройков) които се раздаваха през целия мач.
На колегата ми Митю ,ще кажа че въпреки че не знае точно правилата на футбола, няма голям опит
в отиграванията, но енергията която притежава и чудесната спортна форма,го правят много по-полезен от мен,
че и от много други след 15''-тата минута на мача.
Да дойдеш следващият път с маратонки ,не със сандали ейййй :!:
Абе Здравко кои по-точно бяха "соколите" и в каква корупционна схема си се завъртял с тях, не те ли е срам една дума да не кажеш за нас - феновете на другия варненски отбор, аз защо идвам да играя със смъртно зелена фланелка - ми нали за "подкрепям духовно" Миреца , а по повод на младите на терена - няма лошо, нека играят и да бягат, ......просто на тези мои златни крака и колене килограмите ми им идват малко в повече..... Big Grin Big Grin Big Grin
Zdravko_850 Wrote::fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball:
След мача повечето герои изглехдаха като премазани от валяк,но с още малко тренировки нещата
ще се променят коренно. :thumbright:
Не четеш внимателно.
За отбора победител излишни думи не са нужни,вие показахте каквото е необходимото :thumbright: .
Благодаря че и вчера вчерта ме забрави ,дето се вика едно телефонче звънни
О аз чета мнооого внимателно и пиша по същия начин...... :roll:
шампиони стадиона е свободен до края на седмицата,ще потренираме ли ? че пуснах оферта на хюндаи-купе -клуб ,докато не са се дъврандисали да ги Удерем и си вдигнем малко самочуствието.
колеги пишете ме и мен в отбора . Само Ицо да ми се обади кога ще е следващата среща за да не я пропусна
Мирооо насрочвай дата и сбирай отбора. Аз няма да участвам защото съм скаран с футбола, но като подкрепа от скамейките ще правя репортаж от събитието със биричка в ръка. :wink: