Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ето и едно мнение на един от "най-инелигентните фенове "




Добър пост, меродавен за повечето "козирки"....въпреки, че тази на тича е несравнима wink.gif



Изумен съм.Това не е публика а МЪРШИ.Ако искате ме трийте модератори ,но ми писна от специалисти.Как не ви е срам да плюете отбора и футболистите.//този е дърво,онзи е 35години,този няма сърце,онзи прави грешки ,Г.Илиев изгонил Кривия,///Не ви ли писна .Четете внимателно сега...Не може да аплодирате Вуцов а да обиждате Велизар,та той е нашият тренйор .Кривия повече няма да играе в ,,Черно море''-затворете тази тема./той сам си е виновен/.Това ще са футболистите ни до Нова година.К.Спасов -няма такъв боклук,всички ние феновете го плюехме и искахме да се махнем а сега ,,Нека да се върне'',абе вие не сте добре..МОЛЯ ВИ ,не идвайте повече на стадиона вие сте пречка на отбора и наи-вече комплексари .Гледайте мачовете по телевизията и без това билет от 5 лв не е за вашият джоб, по-добре ги испийте в залата на стадиона нали.Ето как расаждавате ви,боклуци.Други не стъпват на стадиона а тук пишат за отбора.Имате въпроси...Защо не дойдохте на срещата с футболистите и тренйора за да ги зададете ? Ви не сте фенове на ,,Черно море'' а любители на спорта като цяло. Ако бяхме на мястото на ,,Спартак''по-добре ли щеше да е /чакам отговор/.Накрая ТИМ ,ще ни заебат и за такива като вас и тогава ще ви питам кого ще храните..Бързо забравихте как бяхме стигнали дъното ,щяхме да играем във ,,В''група..Какво да кажат момчетата които ходят и подкрепят отбора навсякъде ? Падаме-бием те пак ходят и подкрепят отбора.Колко пари са исхарчили знаете ли ? Да не говорим ,че има такива които пътуват с пари назаем , на автостоп и т.н..Това са феновете .Нямате възможност да пътувате ,ами тогава си платете членски внос 10 лв на месец за да отидат други да подкрепят отбора .Нали много обичате отбора.Много ме е яд ,че повечето от козирката няма да ми видят съобщението ,защото са неграмотни и няма как да влязат тук,но нека всички от нас които милеят за отбора да им обясним .,,Махнете се сами ,за да не ви махнем ние'' .ПУМИЯРИ.

Форум ГонГ
Мирец, Българският футбол е ............
Просто ви провокирам, защото няма живец нещо.
извинявай ,че се вързах Big Grin явно още не съм дорасъл клубния ви начин на общуване !А и не съм и от "инелигентните " фенове ,даже забравих колко им беше теста (трудно се помни) Big Grin
npackoBko Wrote:Понеже адаша не го поиска в четвъртък, то днес аз съм наред да вземам джакпотчето.....
Спечеля ли - една седмица парти за членовете на Волво клуб Варна в гръцки курорт 8) Big Grin Big Grin

Борбата продължава - с никакъв успех до момента..... :evil:
я да ви пусна едно линкче към страшна песен :twisted: Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.vbox7.com/play:6a882247" onclick="window.open(this.href);return false;">https://www.vbox7.com/play:6a882247</a><!-- m -->
То хубаво клипчета млипчета,ама що не организираш пак некое меропринятие,на което случайно да забраиш да дойдеш... Big Grin Big Grin Big Grin
Отчекваме с нетрептение.
Клубния живот доста позамря в града ни ,срещите при мен и Севдо едва ли е всичко което можем.
Вместо да се забавляваме с агонията на ФК Спартак ,може да организираме нещо от типа "скромно но интересно"
Ето пример:има сега едни концерти в Каварна ,може да измислим нещо заедно,аз лично не съм голям фен на таз-годишните рок-групи,но за кебапчета и бира с приятели ще се включа с удоволствие .
Там вероятно ще дойдат и хора от страната ,чудесен повод да се съберем .
Вие сте на ход......... Big Grin
и понеже изобщо не ми пуика за .................. ще чакам НА ГОТОВО ..... някой нещо да организира :wink: тъй е най-- гот Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
А м/у другото ,ако продължава тъй да вали ,поскоро ТЕЧЕ :roll: ,всеки ден ,май излизането от града ще е възможно само с морско/речно оборудване .И понеже Кангалов си продаде ZODIAK-а ,мога да ви предложа едно качване на ДЖЕТ Big Grin вземете по една вувузела от пътя за Приселци и ......ми се обадете ! :wink:
Жалко Миро!