Волво Клуб - България

Пълна версия: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Али Реза от Евксиноград............. ще ме съдерете от смях ей...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
М'чи така кажи уа, той Чочо е червена барета, ко' ни знаиш :lol: Аз де ка га да знам чи Листупадъ било култово Варнинску ханче бре :mrgreen:
Виж ся братчед , Чочо не е нито червена , нито барета, той си е черна нинджа отвсякъде и както Прасковата лансира насам натам из постовете си само Чочо може да изплющи.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Пак ша споря ЧОЧО НИНДЖА е барета от всякъде :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[attachment=22758]

Ей го на :lol:
Мевдалинке - сещам се и за други твои черни части (слънце - неогряти) дето мога да изплющя, ама трябва да мина в сайта gepime.com и ще стане страшно ... :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Сега пак да питам - колко клатимъдурковци ще се мятат до Али Реза?? :roll:
Аз - 1 .....
Миролюба в грешка си , аз на плаж ходя само по горнище и онези ми части са като на черен негър от Нигер !!!

Бившия бар Фреди в Спортна зала е нещо като спортна кръчма , защо не отидем там например...Имат голеееми плазми.....
В неделя в 08.00 ще работи ли?
Ако работи и другите са съгласни за мене няма проблем ....
Просто трябва да вземем решение ....
Аз ще съм притиснат от времето и ако е някъде в града се надявам да успея да дойда, за "Листопади" няма да имам време.
mevdo написа:Миролюба в грешка си , аз на плаж ходя само по горнище и онези ми части са като на черен негър от Нигер !!!

Бившия бар Фреди в Спортна зала е нещо като спортна кръчма , защо не отидем там например...Имат голеееми плазми.....

Да заведението е добро редовно си шорам бира вечер по време на мачове, които са интересни, но мисля че това заведение-'бенчс бар" отваря само вечер. Не мисля, че ще е отворено в неделя в 8 сутринта при положение , че днес минах от там и исках да го проверя и евентуално да Ви запазя места, но то не работеше а беше около 13,00 часа...А иначе предвид обстоятелствата, а именно, че май ми се очертава тежко-алкохолна събота вечер, едва ли ще ми е в неделя сутинта до формула, като се знам , като реша, какъв съм състезател , пък и някой трябва да прави подгряващи обиколки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
п.п не знам, кога бара се е казвал Фреди, но като дискотека "ФОРУМ", го помня, ееееххх младини Tongue
Ами през 1990 в този бар , именован тогава Фреди гледахме световното в Италия "в компания на съмишленици, далеч от дразнители, на широк екран, в уютна атмосфера..." - това последното беше реклама на бара за мачовете ! Страхотно си прекарвахме ! Наздраве Дидо !!!