Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
mevdo Wrote:Наздраве Дидо !!!
Ех мислех да спирам, ама като си рекъл ще си налея още... добре че минах на биричка... Наздраве и на теб и на всички хубави хора по това време Wink
На някакво BBQ подушвам, някой нещо :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Ей голяма уста, голямо нещо - не ти стигат пиш...те от наш'та тема ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сега сериозно:
Има възможност да се съберем "на зелено" и да попишем малко стихове около някоя скара. Това евентуално може да се случи в събота (ако времето позволява), като след кратко и ефективно обсъждане с анонимен поет се завъртяха няколко варианта:
1. Еко - парка на едно от барбекютата - отговор за там - утре по обед.
2. При отрицателен отговор - някоя поляна около Аладжата.
3. Вариант 3 по ваш избор.
Храна и напитки - също по ваш избор, като мое мнение е,че са удачни кюфтета и кебапчета, малки пържолки и т.н. и т.н. В магазина под нас има промоция: Карслберг - кен, 0,5 л - 0,85 ст./брой.
Давайте вие сте:
P.S. Идеята събирането да е семейно, така че е хубаво и да се отбележим колко ще сме, та:
1. 2 броя праскови ...... :mrgreen:
Имате моето разрешение за събота около обяд, ако нямам възможност да дойда ще оставя ЖЕНАТА да ме представлява, поне до около 15 часа, но може и да се опитам да наместя нещата и аз да въ ашладисвам по от рано
Зоопарк с овощна градина ще е най-доброто място за срещата...
Абе мандолино - идеи търсим ..... и евентуално бройка на присъстващите .....
Виж какво древен ударен инструменте,
Аз и идеи имам и бройката ще ти кажа, ама гледах прогнозата за времето........
Иначе ние можем да сме трима , например на Черноморец, зад Галата дето е...
mevdo Wrote:ама гледах прогнозата за времето........
Малко пролетен дъждец ли ще те уплаши...
Екопарка отпада - зает е до края на май ....
Дъжд и вятър ще има .....
Ще се събираме ли на зелено или да предлагам Калимански хан - там поне има закрити площи ......
Пичове ,извинявам се че леко ще ви оспамя темата ...но !!!! Имате човек който е БАНН-ат :roll:
Не мислите ли ,че е добре да сте съпричастни и по някакъв начин да го защитите !?
Освен ,че демонстрирате негодувание ,което не хваща дикиш Big Grin има и други начини .....
нека ви подскажа ............24 или 48 часово спиране на постването във форума --също е начин на протест !
с комсомолски поздрав .......за сега не се чете :mrgreen: