Волво Клуб - България

Full Version: Днеска е Никулден!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, НИКОЛАЙ, КОЛЬО, НИКОЛИНА И Т.Н. ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЖИЗНАРАДОСТНИ! ВСИЧКО НАЙ- НАЙ- НАЙ-!

Да почерпят:
Николай Методиев Младенов - Ники
Николай Николаев Баровски
Николай Малинов Салмов
Николай Пламенов Ликьов - nixi
Николай Атанасов Атанасов - merk 440
Николай Бориславов Хаджиниколов - Hadji
Николай Миланов Антонов
Никола Христов Семерджиев

и всички други, които не се виждат в тоя списък да се чувстват яко поздравени! Наздраве!

:partyman: :drinkers: :drinkers:
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, НИКОЛАЙ, КОЛЬО, НИКОЛИНА И Т.Н. ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЖИЗНАРАДОСТНИ! ВСИЧКО НАЙ- НАЙ- НАЙ-!

Да почерпят:
Николай Методиев Младенов - Ники
Николай Николаев Баровски
Николай Малинов Салмов
Николай Пламенов Ликьов - nixi
Николай Атанасов Атанасов - merk 440
Николай Бориславов Хаджиниколов - Hadji
Николай Миланов Антонов
Никола Христов Семерджиев

и всички други, които не се виждат в тоя списък да се чувстват яко поздравени! Наздраве!

:partyman: :drinkers: :drinkers:
Специални поздрави и от мен към всички, на които имената им ги задължават "да запушат дупката с шаран" ... както разказва легендата...

Да сте живи и здрави!
...
Ха сега - стига сте държали запушени дупките - отпушете ги ... та да вдигнем наздравица за всички! :twisted:

::beer::

НАЗДРАВЕ!
Специални поздрави и от мен към всички, на които имената им ги задължават "да запушат дупката с шаран" ... както разказва легендата...

Да сте живи и здрави!
...
Ха сега - стига сте държали запушени дупките - отпушете ги ... та да вдигнем наздравица за всички! :twisted:

::beer::

НАЗДРАВЕ!
Честито на всички именници !!!
Честито на всички именници !!!
Да сте ни живи и здрави всички именяци! :drinkers: :partyman: :hello1: :wav:
(Абе то като се позамисля,... може и да се окаже, че всички имаме имен ден днес. Какво имам предвид? - Ами корена на името "Никола" ако е "Ник", то всички имаме ник-ове, нали така?! :lol: Big Grin :lol: )
Хайде, наздраве на всички! :partyman: :drinkers: ::beer:: :drinkers:
Да сте ни живи и здрави всички именяци! :drinkers: :partyman: :hello1: :wav:
(Абе то като се позамисля,... може и да се окаже, че всички имаме имен ден днес. Какво имам предвид? - Ами корена на името "Никола" ако е "Ник", то всички имаме ник-ове, нали така?! :lol: Big Grin :lol: )
Хайде, наздраве на всички! :partyman: :drinkers: ::beer:: :drinkers:
rokoko Wrote:(Абе то като се позамисля,... може и да се окаже, че всички имаме имен ден днес. Какво имам предвид? - Ами корена на името "Никола" ако е "Ник", то всички имаме ник-ове, нали така?!

Благодаря за хубавите пожелания и наздраве на тези, които имат повод да почерпят днес (оказа се, на всички които имат никове :lolSmile
Бъдете здрави и живи!

::beer::
rokoko Wrote:(Абе то като се позамисля,... може и да се окаже, че всички имаме имен ден днес. Какво имам предвид? - Ами корена на името "Никола" ако е "Ник", то всички имаме ник-ове, нали така?!

Благодаря за хубавите пожелания и наздраве на тези, които имат повод да почерпят днес (оказа се, на всички които имат никове :lolSmile
Бъдете здрави и живи!

::beer::
Pages: 1 2