Волво Клуб - България

Full Version: Изчистане на сервиз
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Изчистане на сервиз
Изчистане на сервиз
компа или километража?
Главния километраж не можеш да го нулираш, обикновенно при смяна на масло майстора трябва да залепи някъде лепенка или да напише кога е сменено маслото.
Има и малък километраж, с който сам си мериш разни дистанции за тебе си, ама при него си има копче или поне при мен има.

Не ъм сигурен за какво питаш, но има една лампа която ти напомня кога да влезеш в сервиз за такива ремонти, ако питаш тя как да се нулира тогава ще трябва да идеш до някой сервиз където да ти бръкнат в компа и да го нулират, в Бош със сигурност правят такава услуга, тъй като аз там си нулирах моя.
Ако пък пак не съм разбрал за какво питаш кажи.
компа или километража?
Главния километраж не можеш да го нулираш, обикновенно при смяна на масло майстора трябва да залепи някъде лепенка или да напише кога е сменено маслото.
Има и малък километраж, с който сам си мериш разни дистанции за тебе си, ама при него си има копче или поне при мен има.

Не ъм сигурен за какво питаш, но има една лампа която ти напомня кога да влезеш в сервиз за такива ремонти, ако питаш тя как да се нулира тогава ще трябва да идеш до някой сервиз където да ти бръкнат в компа и да го нулират, в Бош със сигурност правят такава услуга, тъй като аз там си нулирах моя.
Ако пък пак не съм разбрал за какво питаш кажи.
[quote="unicata"]компа или километража?

Благодаря !
Точно за надписа сервиз ставаше въпрос.
Мислех, че може и без pc да се изчисти.
[quote="unicata"]компа или километража?

Благодаря !
Точно за надписа сервиз ставаше въпрос.
Мислех, че може и без pc да се изчисти.
Може и ръчно да се нулира. Каква е колата?
Може и ръчно да се нулира. Каква е колата?
gurgata Wrote:Може и ръчно да се нулира. Каква е колата?

Volvo V40 1.9 td Reno мотор 99год. :wink: Бяло комби. Благодаря за вниманието!
gurgata Wrote:Може и ръчно да се нулира. Каква е колата?

Volvo V40 1.9 td Reno мотор 99год. :wink: Бяло комби. Благодаря за вниманието!
Pages: 1 2