Волво Клуб - България

Full Version: B18EP
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Вече е ясно.
Благодаря на всички!
Вече е ясно.
Благодаря на всички!
Willie Wrote:Ако показанията на тоя калкулатор са верни, аз съм на далвера. в талона пише 61 Квт. което според калкулатора е = на 32.94лв. а аз платих данък 25.79 с лихвите за цяла година!!!

Вили, май не си на далавера... щеше да си на далавера ако беше платила 50% от 32.94лв (заради катализатора)
При мен от калкулатора излиза около 56 лв а данъка който плащам е около 27-8 лв. Това е заради катализатора.

Само не разбрах защо на колите до 5 г данъка е почти двоен.. това ли е борбата на държавата със старите возила или всичко е на принципа - тоя щом има пари да си купи такава кола значи има пари да плаща и повече данък. Това си е чисто кожодерство!
Аз не че се оплаквам де щото моята си е бая старичка но...
Willie Wrote:Ако показанията на тоя калкулатор са верни, аз съм на далвера. в талона пише 61 Квт. което според калкулатора е = на 32.94лв. а аз платих данък 25.79 с лихвите за цяла година!!!

Вили, май не си на далавера... щеше да си на далавера ако беше платила 50% от 32.94лв (заради катализатора)
При мен от калкулатора излиза около 56 лв а данъка който плащам е около 27-8 лв. Това е заради катализатора.

Само не разбрах защо на колите до 5 г данъка е почти двоен.. това ли е борбата на държавата със старите возила или всичко е на принципа - тоя щом има пари да си купи такава кола значи има пари да плаща и повече данък. Това си е чисто кожодерство!
Аз не че се оплаквам де щото моята си е бая старичка но...
Zdravko_850 Wrote:140кончета 156лв :wink:

Здравенце, 156 левчета за 140 кончета, ама доколкото си спомням ги плати след 15.02 2007 нали?
Така че, 140 кончета - 169.95 левчета за цялата година! :wink:
Zdravko_850 Wrote:140кончета 156лв :wink:

Здравенце, 156 левчета за 140 кончета, ама доколкото си спомням ги плати след 15.02 2007 нали?
Така че, 140 кончета - 169.95 левчета за цялата година! :wink:
Аз за 75квт плащам 82.50 лв, вместо 20лв ако колата беше 74 квт. (имам катализатор) . Равносметка - 1квт = 62.50 лв. - честито. Някои знае ли дали ОЩЕ ще увеличават данъците за 2008г. , защото някъде бях чул че ще станат двойни.
Аз за 75квт плащам 82.50 лв, вместо 20лв ако колата беше 74 квт. (имам катализатор) . Равносметка - 1квт = 62.50 лв. - честито. Някои знае ли дали ОЩЕ ще увеличават данъците за 2008г. , защото някъде бях чул че ще станат двойни.
MMM Wrote:На едно VOLVO почнеш ли да му мислиш за парите, които хвърляш по него - продавай го. Може да се намери някой будала да го купи. Това са колите с едни от най скъпите части.
Извинявай МММ ти каква кола караш? Аз бях един от "будалите" но се изненадах колко ЕВТИНИ са частите! А кажи ми колко от 20 годишните коли които се движат по пътищата са ВОЛВО и най вече как се движат. Те все още летят...
Пожелавам още много години дълъг полет на всички ГОРДИ собственици на марката!
yogi479 за мен съотношението цена на частите/качество на автомобила е неоправдано в полза на първото.
Pages: 1 2 3 4