Волво Клуб - България

Full Version: код на касетофона
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Изклу4их касетофона от захранването а тои имал код и сега се чудя какво да правя. Ако може някой да ми помогне благодаря предварително
кофти, стъпил си в доматите. моя код е 4 цифрен. единия вариант е да го дадеш на хакерите да го разкодират като си поемеш риска да го съсипят или да си поискаш официално кода от волво ако го имат. предишния собственик може да го знае стига да имаш връзка с него
То си завси от касетофона. Има някой модели при които на базата на серииния номер се смята кода с съответната програмка. Може да напишеш марка, модел и сериен номер и ще видя как стои въпроса.
В дировете Moxy бе казал някаква далавера за забравени кодове ...
Mersi 4e mi pomognahte az ve4e go otkrih. Slu4aino predisnia sobstvenik mi bse ostavil edno list4e s koda v kolata
Да не е кода "aleks12345" - ха ха.
Като нокията 12345
аз тъкмо щях да ти казвам да си купиш ново цдSmileи мойта кола е с оригиналния касетофон но мнооооо ме дразни като земе да прескач CD-то иначе пасва идеално на интериора...ама се замислям да го сменям с CD+флаш карта и и usb
Аз имах сьщияпроблем и рискувах в МПф (колкото и неприятно да ми беше),но явно уцелих момента и не ми взеха лев.Но само за фабричните касетофони плюс талона на колата става номера.
Моето радио няма CD-което да прескача, но пък за сметка на това само си сменя станцийте. :lol:
sinta Wrote:Аз имах сьщияпроблем и рискувах в МПф (колкото и неприятно да ми беше),но явно уцелих момента и не ми взеха лев.Но само за фабричните касетофони плюс талона на колата става номера.
Извадил си късмет щото на мен на служебната кола ми искаха 40лв и то с ДДС :evil: