Волво Клуб - България

Full Version: Размер на колоните на S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Моето S-40 - 1996 фабрично няма CD и колони. Има само пищялки отпред на таблото. За предните врати и отзад няма нито колони, нито кабели. Има ли някой, който има само пищялки и колони в предните врати, без задни колони, и ако да - как е качеството на звука в колата? Задни колони не мога ( по-скоро не искам ) да сложа защото бутилките ми стигат до кората. Ако слагам задни колони ще трябва да стърчат над кората.
ако нямаш говорители във вратите отпред на таблото неможе да са само пищялки Wink
там са 10см компонентни говорители Wink
а относно това
Quote:Има ли някой, който има само пищялки и колони в предните врати, без задни колони, и ако да - как е качеството на звука в колата?
на срещата на 8ми само ми напомни да ти покажа Wink и сам ще прецениш Smile
В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
to6k0o0o Wrote:В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Колега аз лично бих избрал Heartz .По принцип съм много против Pioneer (много скъп,а в същотото време получаваш качестово една идея по-добро от Sony, виж вече Heartz са нещо друго Big Grin )
като ги гледам в Техномаркет са на едни цени Хертз и Пайнер ... мисля да сменя тези на вратите и тези отзаде че вече са леко сдали багажа Smile
raceteam Wrote:
to6k0o0o Wrote:В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Колега аз лично бих избрал Heartz .По принцип съм много против Pioneer (много скъп,а в същотото време получаваш качестово една идея по-добро от Sony, виж вече Heartz са нещо друго Big Grin )


Обадете ми се ,когато Херц свирнат по-добре от Пайнер.
Не се заяждам просто съм ползвал доста модели и от
двете марки и съм си направил заключение.
ДОКО Wrote:
raceteam Wrote:
to6k0o0o Wrote:В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Колега аз лично бих избрал Heartz .По принцип съм много против Pioneer (много скъп,а в същотото време получаваш качестово една идея по-добро от Sony, виж вече Heartz са нещо друго Big Grin )


Обадете ми се ,когато Херц свирнат по-добре от Пайнер.
Не се заяждам просто съм ползвал доста модели и от
двете марки и съм си направил заключение.
Колега то всеки с вкусовете си на мен лично Херц-а повече ми харесва как свири (признавам,че това сравнение го правя на бас-ове които съм слушал 12-ки).Най-добре е колегата от които магазин ги купува ако има възможност да му ги пуснат и които повече му харесат тях да си ги вземе :wink:
Един глас и от мен за Пайнерите. Специално при тези размери (говорители за врати) звука на пайнерите ми допада повече. И др. не мисля че са само една идея по-добри от Сони (лично мнение)
хамлет Wrote:аз ги мерих мисля тези във вратите бяха 13см а отзад стават 16-17см. отпред тези пищялките са 10 ако не ме лъже паметта. 6х7 инча са по големи и овали ако искаш да режеш кората твоя воля


Отзаде ги свалих бяха 13см. Със сигурност ли се събират 16.5см :? Някой намествал ли ги е. Мисля че няма достатъчно място.
аз пък нямам пишялки от пред на таблото какви да си сложа колко голями не разбирам Tongue Tongue Tongue
Pages: 1 2 3 4 5