Волво Клуб - България

Full Version: Car Kit
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте, поръчал съм си car kit, за колата но незнам дали оригиналното CD поддържа "muting" т.е. да си закача car kita кам cd -to и звука да се чува през колоните на колата, като радиото се намалява автоматично. CD - то е Volvo CT-503. Ако някой може да ми помогне ще съм ви благодарен
ако ми обясниш какво е това car kit......мога да пробвам да те излъжа нещо......
Пп простете моята невежестSmile
hands free за кола. закачаш тел на една стойка, включваш го и като те търси някой си говориш като пич и слушаш през колоните. Не се препоръчва за разговори по розов телефон когато има и друго хора в колата Tongue Big Grin . освен ако не си правите оргия, или не си им взел пари те
ей и аз да науча някое ново наименование на тая джундурийка....а тази глезотия колко левчета струва ако не е тайна Big Grin
.... щото го има това нещо и в София.
Ще ми е интересно и на мен за парите!
Определено кар-кита е голямо удобство, но ... като си смениш телефона (апарата) трябва да си търсиш и нов кар-кит.
Преди имах за алкател 501 и 701. Бях го намерил за 60 лв. втора ръка.
моята кола е била с такова, когато питах преди две годин в глобул може ли да се направи нещо за го ползвам ми вдигнаха само рамене и казаха не знаем тва много скъпо и няма кой да го купи тука
Ако някой го интересуват тия неща - знам където има и това нещо и всичко около това явление:
за коли и монтаж:касетофони, усилватели, антени - тв,радио, сател.,телефони.
Монитори за кола всякакви видове + и Джипиес системи, радиостанции - също май.
Абе, разбрахте ме. Май бяха Пионер - фирмата.
абе Ефри има ли нещо дето да не знаеш??? ЕВАЛААА
ДА.
Незнам кога ще имам банкова сметка и....... т.н.
Pages: 1 2 3