Волво Клуб - България

Full Version: Шум в купето
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Както сте забелязали навярно, при скорост над 200-220km/h шума в купето става доста силен. Някой срещал ли е информация каква е причината за това - въздушно съпротивление, сцепление на гумите с пътя или звука на двигателя? Или пък просто при мен има някъде лошо уплътнение?...
Мен от 140 на горе почва почва ми ври кръвта.
абе колега ти да не си объркал километрите и вместо 200-220 да си искал да напишеш 100-120 Big Grin
Пп какво волво караш
100-120?! Нали не съм попаднал във <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.trabant-bg.com">www.trabant-bg.com</a><!-- w -->? Или греша? Smile
/нищо лошо за Траби, но все пак.../
абе и аз имам волво с40 ама с повече от 180 не съм се движил и то по магистралата...ти да не си гледал скоро "завръщане в бъдещето 2" където колата хвърчи и не се движи по осеяните с кратери пътища.....ако е така в събота ще дават трета серия да не я пропуснешSmile
Пп не разбрах какво ти е волвото
И трите неща които си изброил оказват влияние. С каква кола?
Helper Wrote:Както сте забелязали навярно, при скорост над 200-220km/h шума в купето става доста силен. Някой срещал ли е информация каква е причината за това - въздушно съпротивление, сцепление на гумите с пътя или звука на двигателя? Или пък просто при мен има някъде лошо уплътнение?...

Аз мисля, че отговорът се съдържа в посочените скорости.
Напълно нормално е с увеличение на скороста да се увеличават и дразнещите шумове от мотора, въздуха и гумите. аз съм се возил бмв740ли - една от най големите лимузини в класа си с над 200 по магистралата и пак си се чува доста в купето. така че споко - ръчкай си волвото и с глей кефа.
ПП колата май е Т4 а?
MichaelLeRoi Wrote:Мен от 140 на горе почва почва ми ври кръвта.

И на мен , и на мен. :roll:

200км малеее тва само у пустинята мога да го пробвам.
Вече съм я показвал в клуба в Dir-a: Volvo 850 T-5 225к.с. :roll:
[Image: Volvospeed.jpg]
Pages: 1 2 3