Волво Клуб - България

Full Version: Софийска среща на 27.01.2008г. пред НИМ 12.00ч.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ами то заглавието изчерпва темата Big Grin
Да заповядат всички които имат желание
Ами то заглавието изчерпва темата Big Grin
Да заповядат всички които имат желание
Здравейте колеги ще има ли награда за най-грозна кола , че ако има 100 % съм там че моята не е много за изложба , че един бояджия се опита да ми я боядиса
Здравейте колеги ще има ли награда за най-грозна кола , че ако има 100 % съм там че моята не е много за изложба , че един бояджия се опита да ми я боядиса
Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin
stefpetkov Wrote:Здравейте колеги ще има ли награда за най-грозна кола , че ако има 100 % съм там че моята не е много за изложба , че един бояджия се опита да ми я боядиса

Колега идвай,не бой се -тя и мойта не е последна красавица ,ма си я обичам Big Grin
Не си спомням някого да са върнали :wink:
stefpetkov Wrote:Здравейте колеги ще има ли награда за най-грозна кола , че ако има 100 % съм там че моята не е много за изложба , че един бояджия се опита да ми я боядиса

Колега идвай,не бой се -тя и мойта не е последна красавица ,ма си я обичам Big Grin
Не си спомням някого да са върнали :wink:
stefpetkov Wrote:Здравейте колеги ще има ли награда за най-грозна кола , че ако има 100 % съм там че моята не е много за изложба , че един бояджия се опита да ми я боядиса

Ти щото не си ми виждал 3-ката затова така говориш, нали? Big Grin
stefpetkov Wrote:Здравейте колеги ще има ли награда за най-грозна кола , че ако има 100 % съм там че моята не е много за изложба , че един бояджия се опита да ми я боядиса

Ти щото не си ми виждал 3-ката затова така говориш, нали? Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14