Волво Клуб - България

Full Version: Изгоряло волво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, днес сутринта в района на бул. Драган Цанков (преди ТВ кула) мернах едно изгоряло Волво, мисля беше В70, някой да знае нещо повече по въпроса, газова уредба, ала бала?
Благодаря
Здравейте колеги, днес сутринта в района на бул. Драган Цанков (преди ТВ кула) мернах едно изгоряло Волво, мисля беше В70, някой да знае нещо повече по въпроса, газова уредба, ала бала?
Благодаря
Колеги,
Волвото е на мой приятел.
Не е В70, а е 740 комби и е изгоряло като факла вчера Sad
Човека си носи и пожарогасител, но какво ли не прави паниката.
Пламъка е тръгнал откъм седалките, а то си имаше и газова но не в това е бил проблема.
Истинско нещастие е и направо ми се къса сърцето, но все пак е само една стара 18 годишна кола. Важното е, че няма пострадали и че човека се е отървал невредим.
Колеги,
Волвото е на мой приятел.
Не е В70, а е 740 комби и е изгоряло като факла вчера Sad
Човека си носи и пожарогасител, но какво ли не прави паниката.
Пламъка е тръгнал откъм седалките, а то си имаше и газова но не в това е бил проблема.
Истинско нещастие е и направо ми се къса сърцето, но все пак е само една стара 18 годишна кола. Важното е, че няма пострадали и че човека се е отървал невредим.
гадна работа, направо трагедия, дано поне е имало каско. :roll: Sad :|
Много съжалявам, важното е, че човека е жив и здрав и не е пострадал
гадна работа, направо трагедия, дано поне е имало каско. :roll: Sad :|
Много съжалявам, важното е, че човека е жив и здрав и не е пострадал
gadnia_metal Wrote:важното е, че човека е жив и здрав и не е пострадал

От това по-важно НЯМА!! Пожелавам му по ново и хубаво волво и да е жив и здрав!
gadnia_metal Wrote:важното е, че човека е жив и здрав и не е пострадал

От това по-важно НЯМА!! Пожелавам му по ново и хубаво волво и да е жив и здрав!
Има от половин година едно червено Волво, май 240 серия, комби, стои срещу Лукойл, на изхода от Благоевград посока София...Голям красавец е!
Има от половин година едно червено Волво, май 240 серия, комби, стои срещу Лукойл, на изхода от Благоевград посока София...Голям красавец е!