Волво Клуб - България

Full Version: подгревен филтър
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Днеска отивам аз ж магазин на Бош и казвам един гореивн филтър за 2,4 ТДИ и човека ме попита с или без подгряване на горивото. И аз казах без оба4е после се замислих какъв е този филтър с подгряване и дали мога да си монтирам такъв би трябвало да мога. Някои има ли такова Волво с подгревен филтър? Да ми каже как работи
Днеска отивам аз ж магазин на Бош и казвам един гореивн филтър за 2,4 ТДИ и човека ме попита с или без подгряване на горивото. И аз казах без оба4е после се замислих какъв е този филтър с подгряване и дали мога да си монтирам такъв би трябвало да мога. Някои има ли такова Волво с подгревен филтър? Да ми каже как работи
може и да има тяакъв ама да незнае :-)
иначе такак като чета ми идв ана прима виста че просто подгрява нафтата при ниски температури за да запали колата по-лесно, все пак по-топлата нафта тече по-лесно ;-)
може и да има тяакъв ама да незнае :-)
иначе такак като чета ми идв ана прима виста че просто подгрява нафтата при ниски температури за да запали колата по-лесно, все пак по-топлата нафта тече по-лесно ;-)
Ще отида да попитам пак в магазина. Дали постоянно подгрява или преди да запалиш и да го разгледам по подробно
Ще отида да попитам пак в магазина. Дали постоянно подгрява или преди да запалиш и да го разгледам по подробно
moeto ima takyv podgrev no motora e MAN
ne znam dali e sy6tiq
moeto ima takyv podgrev no motora e MAN
ne znam dali e sy6tiq
batyanko Wrote:moeto ima takyv podgrev no motora e MAN
ne znam dali e sy6tiq
Дай снимки на двигатела ти. Интересно ми е.
batyanko Wrote:moeto ima takyv podgrev no motora e MAN
ne znam dali e sy6tiq
Дай снимки на двигатела ти. Интересно ми е.