Волво Клуб - България

Full Version: Сваляне на мигача на калника
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги имам едно питане как да си сменя крушката на мигача намиращ се на преддния ляв калник страничния нали.Там има един винт отвивам го но после какво да правя незнам нито мога да го сваля нито стъклото и нали знаете срах да не го счупя и загова питам
Колеги имам едно питане как да си сменя крушката на мигача намиращ се на преддния ляв калник страничния нали.Там има един винт отвивам го но после какво да правя незнам нито мога да го сваля нито стъклото и нали знаете срах да не го счупя и загова питам
Ако говориш за С/В 40, след като развиеш винта, издърпай мигача напред и навън.На 2 щифта се държи, освен винта.След това крушката е лесна;-) Успех!
Ако говориш за С/В 40, след като развиеш винта, издърпай мигача напред и навън.На 2 щифта се държи, освен винта.След това крушката е лесна;-) Успех!
Извинявай не се изразих правилно става дума за 340-360 мигача благодаря все пак
Извинявай не се изразих правилно става дума за 340-360 мигача благодаря все пак
Няма ли кои да ми каже как да си сменя крушката колиги помагайте че трябва да ходя в КАТ
Няма ли кои да ми каже как да си сменя крушката колиги помагайте че трябва да ходя в КАТ
Жоро има такава може би знае, ама защо още не се обадил? :roll:
може би и той не знае.
малко сме хората с 3-ки и никой май до сега не е сменял крушка
Жоро има такава може би знае, ама защо още не се обадил? :roll:
може би и той не знае.
малко сме хората с 3-ки и никой май до сега не е сменял крушка
Pages: 1 2