Волво Клуб - България

Full Version: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги и неколеги, излезте от именията си и апартаментите и чуйте Royal Hunt! Че не се знае кога пак ще дойдат. Миналата година отложиха концерта си в България. Музиката и текстът на песните надминават ( според мен ) Pink Floid.
Колеги и неколеги, излезте от именията си и апартаментите и чуйте Royal Hunt! Че не се знае кога пак ще дойдат. Миналата година отложиха концерта си в България. Музиката и текстът на песните надминават ( според мен ) Pink Floid.
Тия ако найстина са по-добри от Флойд ще ги погледна, я кажи кои са им най-добрите песни, та понбе да се зарибя като хората :-)
Тия ако найстина са по-добри от Флойд ще ги погледна, я кажи кои са им най-добрите песни, та понбе да се зарибя като хората :-)
Дърпай сичко!
Не са за изпускане, за Флойд не знам, но са здрави.
Дърпай сичко!
Не са за изпускане, за Флойд не знам, но са здрави.
Само не знам как да се разделя на две на 11 май - едното ухо на УАСП, другото на Роял Хънт, ама както съм си безухов...
Само не знам как да се разделя на две на 11 май - едното ухо на УАСП, другото на Роял Хънт, ама както съм си безухов...
Не зная как ще звучат с новия си вокал.
Но първите албуми, с DC Cooper, са божествени! Вервайте ми!
Не зная как ще звучат с новия си вокал.
Но първите албуми, с DC Cooper, са божествени! Вервайте ми!