Волво Клуб - България

Full Version: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
металика са в софия на 25 юни
не знам колко от вас харесват групата но за мен те са №1
да ви е честито гостуването и : Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:
металика са в софия на 25 юни
не знам колко от вас харесват групата но за мен те са №1
да ви е честито гостуването и : Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:Confusedupz: Confusedupz:
нали не цитираш новината на списание блясък ли беше лайфстайл ли беше за гостуване на металика на стадион васил левски срещу скромния хонорар от 1,5 млн евро???? :oops:
нали не цитираш новината на списание блясък ли беше лайфстайл ли беше за гостуване на металика на стадион васил левски срещу скромния хонорар от 1,5 млн евро???? :oops:
не зная каде го пише но на мен ми потвардиха от компанията която ги кани.така че е сигурно
абе в прага билета е до кум 120 ЛЕВА а тука не ми се вярва да е повече
ама и 200лв. да е не знам от каде ще ги взема но отивам
такова нещо не се изпуска
не зная каде го пише но на мен ми потвардиха от компанията която ги кани.така че е сигурно
абе в прага билета е до кум 120 ЛЕВА а тука не ми се вярва да е повече
ама и 200лв. да е не знам от каде ще ги взема но отивам
такова нещо не се изпуска
екстра, надявам се наистина да е вярно.
Но при такава цена е абсурд да съберат и 1000 фена. Не гледай в другите страни колко е, ние сме по особен случай и затова доста добри групи ни подминават. Коя е компанията ако не е тайна, дай малкоп повече инфо :wink:

пп: за туй списание говорех, пак съм го объркал :roll:
екстра, надявам се наистина да е вярно.
Но при такава цена е абсурд да съберат и 1000 фена. Не гледай в другите страни колко е, ние сме по особен случай и затова доста добри групи ни подминават. Коя е компанията ако не е тайна, дай малкоп повече инфо :wink:

пп: за туй списание говорех, пак съм го объркал :roll:
А бе и аз днес чух това от уж достоверен източник.
Ще вземе да се окаже вярно.
А бе и аз днес чух това от уж достоверен източник.
Ще вземе да се окаже вярно.