Волво Клуб - България

Full Version: След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
скоро всичко ще се изясни.............
скоро всичко ще се изясни.............
то вчера всичко се изясни------както си чаках на обръщача за вкъщи и една баба ми изясни ,че съм голям карък Big Grin Вярно ,че "кадета "остана без предница ,"Типото "пред мен Big Grin и моята предница поспориха кой е по-здрав,ама какво ме топли мене .........пак "групов секс ",пак прави кола .........уф ше се сменяме май :!: ама на първо време ще си сложа теглич :wink: Айде поздрави на всички ![attachment=8732]
Ей Мирец пак ли бе , много съжелявам не пожелавам на никого това , но по-важното вие да сте живи и здрави ламарините ще ги оправиш .
ще изненадам ли някой ,ако кажа ,че колата е готова и почти неи личи :ctf2: :lol: :lol: :lol: :lol: оказа се ,че задната греда подлежи на ремонт!И.....[attachment=8733]
Така те искам.
Браво Миро :wink: ,пълен си с изненади Big Grin

Поздрави от нас!
Миро, е на това му викам "Бързи, смели, сръчни"...помниш го, нали :wink: Big Grin . Радвам се, че бързо си поправил щетите и ти желая да не попадаш отново в такъв "групов ламаринен секс".
абе Миро пак ли те "налузиха" виж да нямаш някой магнит в багажника. добре че всичко е минало бързо и сега е ок
дано нямаш повече такива изненади
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10