Волво Клуб - България

Full Version: След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Е-х-х мамка му!
Стана ми гадно да гледам тези снимки! :x

Миро, съжалявам за тази ситуация! Добре, че братството е околото теб и с обща подкрепа скоро нещата ще се върнат в приличен вид!

И най-важното че сте живо здраво и ти и детето! Каквото и да си говорим всяка катастрофа си е стрес и за малки и за големи!

Стискам палци бързо да оправиш синята магия!

Абе, май не сайта е заразен, ами на нас са ни пуснали някакъв вирус - бели, червени, сини и т.н. ... :twisted:
Е-х-х мамка му!
Стана ми гадно да гледам тези снимки! :x

Миро, съжалявам за тази ситуация! Добре, че братството е околото теб и с обща подкрепа скоро нещата ще се върнат в приличен вид!

И най-важното че сте живо здраво и ти и детето! Каквото и да си говорим всяка катастрофа си е стрес и за малки и за големи!

Стискам палци бързо да оправиш синята магия!

Абе, май не сайта е заразен, ами на нас са ни пуснали някакъв вирус - бели, червени, сини и т.н. ... :twisted:
Ебаси.. и на мен ми стана много гадно...
Абе каква е тая гадна прокоба налегнала клуба ни!?!?

Живи и здрави само... Миро, пожелават ти бързо възстановяване от психическия и материалния шок!
Ебаси.. и на мен ми стана много гадно...
Абе каква е тая гадна прокоба налегнала клуба ни!?!?

Живи и здрави само... Миро, пожелават ти бързо възстановяване от психическия и материалния шок!
Аз викам да идем на освещение, само господ може вече да ни пази, пък и имаме свещеник в клуба, ще минем с връзки Big Grin
Аз викам да идем на освещение, само господ може вече да ни пази, пък и имаме свещеник в клуба, ще минем с връзки Big Grin
спокойно пичове --урте вечер ще съм на ход :wink:
благодаря на всички волво варненци и поспециялно на
ИЦО 850 -че ме видя и откара детето
КАНГАЛОВ-че заряза работата и беше таксито на жена ми
ЗДРАВКО И МИТЬОФА--зарязаха клиентите и ме охраняваха да не лупна някой фатмак по китарата
МЕВДО--с глас от отвъдното,ме успокои и в крайна сметка ми намери частите за 1 час !!!!
АНДРО ТЕРОРИСТА--чак от Разград разпитваше из варненските морги...
ВАЛЬО ТАНЕВ- (от Господари на Ефира)--за дето птати хората на "приятно ми е ...Курдов)
това е за сега ,чувстам се НЕ виновен!
Благодаря на всички за съчувствието. Утре снимки на новата визия :lol:
спокойно пичове --урте вечер ще съм на ход :wink:
благодаря на всички волво варненци и поспециялно на
ИЦО 850 -че ме видя и откара детето
КАНГАЛОВ-че заряза работата и беше таксито на жена ми
ЗДРАВКО И МИТЬОФА--зарязаха клиентите и ме охраняваха да не лупна някой фатмак по китарата
МЕВДО--с глас от отвъдното,ме успокои и в крайна сметка ми намери частите за 1 час !!!!
АНДРО ТЕРОРИСТА--чак от Разград разпитваше из варненските морги...
ВАЛЬО ТАНЕВ- (от Господари на Ефира)--за дето птати хората на "приятно ми е ...Курдов)
това е за сега ,чувстам се НЕ виновен!
Благодаря на всички за съчувствието. Утре снимки на новата визия :lol:
Миро брат ,важно е ,че с детенце сте добре,съчувстваме ти за нелепия инцидент.Дано скоро щетите да бъдат възтановени. Sad

Поздрави Дани и Кире .
Миро брат ,важно е ,че с детенце сте добре,съчувстваме ти за нелепия инцидент.Дано скоро щетите да бъдат възтановени. Sad

Поздрави Дани и Кире .
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10