Волво Клуб - България

Full Version: След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
За един ден!!!! Браво. Респект, както казват младите рапари Smile
За един ден!!!! Браво. Респект, както казват младите рапари Smile
YES!
Като нова!
Не мога да повярвам!
Страхотно!
YES!
Като нова!
Не мога да повярвам!
Страхотно!
сигурно ли е че това е същата кола? тъй като я гледам тази е като слязла току що от конвейера Smile да не ни будалкате ей. щото аз по варна ходя често често и ако не дай боже ми се случи нещо ще Ви дам 24 часа срок да изглежда като таз Big Grin
ей страхотни сте пичове поздравления на всички участвали във възстановяването Confusedupz:
а за другата Cry но вярвам че и нея ще оправите бърже
сигурно ли е че това е същата кола? тъй като я гледам тази е като слязла току що от конвейера Smile да не ни будалкате ей. щото аз по варна ходя често често и ако не дай боже ми се случи нещо ще Ви дам 24 часа срок да изглежда като таз Big Grin
ей страхотни сте пичове поздравления на всички участвали във възстановяването Confusedupz:
а за другата Cry но вярвам че и нея ще оправите бърже
А ето и най пресните новини СЪБКА вече е в движение .Лично Миро дойде до нас ,за да го снимам и Ви го покажа. :lol: :lol: :lol:

Парад на цветовете и радост за окото . Дори и чистачките работеха и имаха и вода. Big Grin Big Grin Big Grin
А ето и най пресните новини СЪБКА вече е в движение .Лично Миро дойде до нас ,за да го снимам и Ви го покажа. :lol: :lol: :lol:

Парад на цветовете и радост за окото . Дори и чистачките работеха и имаха и вода. Big Grin Big Grin Big Grin
БРАВО, СТРАХОТНО! СТРАХОТНИ СТЕ, НЯМАМ ДУМИ И СЕ РАДВАМ БЕЗУМНО!! СУПЕР!

Как успяхте толкова бързо бре хора!? Горда съм че съм част от този клуб!
БРАВО, СТРАХОТНО! СТРАХОТНИ СТЕ, НЯМАМ ДУМИ И СЕ РАДВАМ БЕЗУМНО!! СУПЕР!

Как успяхте толкова бързо бре хора!? Горда съм че съм част от този клуб!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10