Волво Клуб - България

Full Version: Цена на накладките?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги,ще сменям задните накладки - на 81 000 км.
Цената от 200,00 лв за накладки + смяна нормална ли е?
Колеги,ще сменям задните накладки - на 81 000 км.
Цената от 200,00 лв за накладки + смяна нормална ли е?
Нормална е ако караш бентли или ролс ройс :-)
аз моите ги взех за 60 лева, работа за труд обикновенно е 8-10 лева на колело, може и по-скъпи да вземеш, но повече от 100 лева според мен е найвно да даваш, говоим за предни накладки нали, няма смисъл да сменяш задни ако не са износени., аз за 250 Лева сменин миналата седмица предни дискове и накладки като включвам и работата, а дисковече са доста по-скъпи от накладките.
Нормална е ако караш бентли или ролс ройс :-)
аз моите ги взех за 60 лева, работа за труд обикновенно е 8-10 лева на колело, може и по-скъпи да вземеш, но повече от 100 лева според мен е найвно да даваш, говоим за предни накладки нали, няма смисъл да сменяш задни ако не са износени., аз за 250 Лева сменин миналата седмица предни дискове и накладки като включвам и работата, а дисковече са доста по-скъпи от накладките.
В Мото Пфое това са цените..
Около 140,00 лв задни накладки и 50 лв. труд!
При положение,че колата е все още лизингова
мисля,че нямам избор..
В Мото Пфое това са цените..
Около 140,00 лв задни накладки и 50 лв. труд!
При положение,че колата е все още лизингова
мисля,че нямам избор..
ееее щом не можеш да им избягаш по-добре не питай тук щото само ще се ядосваш за хвърлените пари, те там режат глави още от вратата, иначе навсякъде е в пъти по-евтино.
Но все пак питай какво ще стане ако друг ти ги смени? може пък да не се заядат, и защо задни те се износват доста по-бавно, на колко километра е колата и сигурна ли си че са за смяна?
ееее щом не можеш да им избягаш по-добре не питай тук щото само ще се ядосваш за хвърлените пари, те там режат глави още от вратата, иначе навсякъде е в пъти по-евтино.
Но все пак питай какво ще стане ако друг ти ги смени? може пък да не се заядат, и защо задни те се износват доста по-бавно, на колко километра е колата и сигурна ли си че са за смяна?
Е тва 200 лв. е голяма цифра за този модел ,
аз за ЕС-80 взех едни от най -добрите накладки
на ФЕРОДО и бяха 116 лв.
Е тва 200 лв. е голяма цифра за този модел ,
аз за ЕС-80 взех едни от най -добрите накладки
на ФЕРОДО и бяха 116 лв.
Pages: 1 2