Волво Клуб - България

Full Version: Съдебен процес срещу Волво във Франция !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колегите от Алфа Ромео коментират случая с Волво 850 TDI , управявано от възрастна жена , която поради отказ на спирачките е станала причина за смъртта на две деца през 1999 г. Ето и линка към темата в техния форум:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=19464&postdays=0&postorder=asc&start=0">http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... sc&start=0</a><!-- m -->
Колегите от Алфа Ромео коментират случая с Волво 850 TDI , управявано от възрастна жена , която поради отказ на спирачките е станала причина за смъртта на две деца през 1999 г. Ето и линка към темата в техния форум:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=19464&postdays=0&postorder=asc&start=0">http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... sc&start=0</a><!-- m -->
нищо чудно да не са били изправни спирачките, но не поради вина на колата, а по-скоро по вина на собственичката, например да не е ходила на преглед скоро, да не кажа въобще, друг е варианта, че нищо вудна както е писал там един, че може жената да е натиснала газта като стой та гледай, а да не говорим че ако даде на първа колата ще се движи с не повече от 15км/ч, личнмо съм пробвал на наклон на първа, е нестава да ускори или да вдигне повече от 1500-2000 оборота, а при тези обороти скоростта е 15-20км.
Абе нищо не се знае, въпреки че сме волвари и вярваме в колите си не можем да вярваме на майсторите ;-)
нищо чудно да не са били изправни спирачките, но не поради вина на колата, а по-скоро по вина на собственичката, например да не е ходила на преглед скоро, да не кажа въобще, друг е варианта, че нищо вудна както е писал там един, че може жената да е натиснала газта като стой та гледай, а да не говорим че ако даде на първа колата ще се движи с не повече от 15км/ч, личнмо съм пробвал на наклон на първа, е нестава да ускори или да вдигне повече от 1500-2000 оборота, а при тези обороти скоростта е 15-20км.
Абе нищо не се знае, въпреки че сме волвари и вярваме в колите си не можем да вярваме на майсторите ;-)
Смъртта на две деца е ужасна трагедия и неизмерима загуба.
Каквото и да се е случило е без значение,дамата има вина ,
присъдата и пък е смешна според мен.

И аз карам Volvo 850 Tdi и ви уверявам ,че спирачките на колата
в комбинация с ABS системата прави чудеса на пътя.
Не веднъж съм спирал на косъм,виждайки в главата ми образите на
вероятната катастрофа.

Такива случки се ползват за реклама и антиреклама то е ясно

Жалко за децата .Мир на праха им .
Смъртта на две деца е ужасна трагедия и неизмерима загуба.
Каквото и да се е случило е без значение,дамата има вина ,
присъдата и пък е смешна според мен.

И аз карам Volvo 850 Tdi и ви уверявам ,че спирачките на колата
в комбинация с ABS системата прави чудеса на пътя.
Не веднъж съм спирал на косъм,виждайки в главата ми образите на
вероятната катастрофа.

Такива случки се ползват за реклама и антиреклама то е ясно

Жалко за децата .Мир на праха им .
```компанията отрича колата да е имала дефекти.

„Става въпрос за трагичен инцидент за всички замесени. Не е имало проблем със спирачките“, коментира говорител на компанията.

Адвокати на Volvo отрекоха катастрофата да е станала заради механичен дефект и се очаква да обжалват решението на съда.```

Съда неможе да бъде компетентен за механични технически процеси.
Некъде не е упоменато за техническа експертиза.
Казва се за наклон и увеличаване на скоростта.
Не се упоменава от кой вид ск. кутия е била колата.
Все въпроси и скрити улики който могат да подведат нещата в друга полза.

Спомената обща вина - значи човешкия фактор не е предвиден как е реагирал и как е постъпил.

Някой укрива нещо значително важно!
```компанията отрича колата да е имала дефекти.

„Става въпрос за трагичен инцидент за всички замесени. Не е имало проблем със спирачките“, коментира говорител на компанията.

Адвокати на Volvo отрекоха катастрофата да е станала заради механичен дефект и се очаква да обжалват решението на съда.```

Съда неможе да бъде компетентен за механични технически процеси.
Некъде не е упоменато за техническа експертиза.
Казва се за наклон и увеличаване на скоростта.
Не се упоменава от кой вид ск. кутия е била колата.
Все въпроси и скрити улики който могат да подведат нещата в друга полза.

Спомената обща вина - значи човешкия фактор не е предвиден как е реагирал и как е постъпил.

Някой укрива нещо значително важно!
Ако оставиме сериозната тема,в този Алфа форум имаше и една хумореска.Човека се чудил за покупка м/у Ланча Капа и Волво 850???Не стига това ами накрая закупил Ланчата а за капак коментара е - "...... направих правилният избор...".
Ако оставиме сериозната тема,в този Алфа форум имаше и една хумореска.Човека се чудил за покупка м/у Ланча Капа и Волво 850???Не стига това ами накрая закупил Ланчата а за капак коментара е - "...... направих правилният избор...".
Pages: 1 2