Волво Клуб - България

Full Version: На дневен ред бяха сивите ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Днес спирам си аз на една пешеходна пътека и ... един спря в мене. Идиота беше с някакъв си форд ескорт (май) ... при него - фар, мигач, калник, вратата не му се отваряше.
Днес спирам си аз на една пешеходна пътека и ... един спря в мене. Идиота беше с някакъв си форд ескорт (май) ... при него - фар, мигач, калник, вратата не му се отваряше.
Много неприятно Cry но добре е че всичко е наред. Другият глупак зад теб да е спазвал дистанция Confusedhock:. Ако имаш каско ще е добре.
Много неприятно Cry но добре е че всичко е наред. Другият глупак зад теб да е спазвал дистанция Confusedhock:. Ако имаш каско ще е добре.
Това си е направо прободна рана - този ескорт да не е копиеносец? Замисли се за монтаж на пика, щит и шлем с пера...
Шегата настрана - бързо да ти я оправят! С теб сме!
И повече никакви пешеходни пътеки! Мачкай, за да не те мачкат!
Какви ги говоря, не ме слушайте - очите на четири във всички посоки и огледала, че този отзад те дебне!
Това си е направо прободна рана - този ескорт да не е копиеносец? Замисли се за монтаж на пика, щит и шлем с пера...
Шегата настрана - бързо да ти я оправят! С теб сме!
И повече никакви пешеходни пътеки! Мачкай, за да не те мачкат!
Какви ги говоря, не ме слушайте - очите на четири във всички посоки и огледала, че този отзад те дебне!
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, СТИГА ВЕЧЕ ДЕ!!! :evil: :evil: :evil: На следващата среща петел!

П.П. трябваше да снимаш и форда да видим. Кофти че с твоята кола, ама засега волво се представят най добре в нежелания тест за здравина, в което не съм се и съмнявала.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, СТИГА ВЕЧЕ ДЕ!!! :evil: :evil: :evil: На следващата среща петел!

П.П. трябваше да снимаш и форда да видим. Кофти че с твоята кола, ама засега волво се представят най добре в нежелания тест за здравина, в което не съм се и съмнявала.

GT1

Добри,
нищо й няма на колата, приятелю.
Колкото по-голяма, толкова по-здрава.
Надявам се ти да си добре.
Иначе Павлов май се е погрижил да има Волвото всичко - гражданска, каско,...
За теб ще останат нервите и загубеното време.
Застраховката ще покрие всичко.
А оня с форда да не би да е..... за скраб? :wink:

пп:
Крий снимката да не я види Павлов!

GT1

Добри,
нищо й няма на колата, приятелю.
Колкото по-голяма, толкова по-здрава.
Надявам се ти да си добре.
Иначе Павлов май се е погрижил да има Волвото всичко - гражданска, каско,...
За теб ще останат нервите и загубеното време.
Застраховката ще покрие всичко.
А оня с форда да не би да е..... за скраб? :wink:

пп:
Крий снимката да не я види Павлов!
Pages: 1 2 3