Волво Клуб - България

Full Version: твърдо возене
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро
имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро
Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
thorin Wrote:Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
май всички са така
thorin Wrote:Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
май всички са така
провери си тампоните на двигателя да не би да е от тях,или някои друг тампон
провери си тампоните на двигателя да не би да е от тях,или някои друг тампон
lkisiov Wrote:имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро

Честито! Аз вече 4-та година се "радвам" на такова твърдо окачване Според VADIS то е тип sport Sad . Предполагам, че за ОНИЯ пътища, за които е предназначено то върши чудесна работа, но за нашите калдаръми е ужасяващо !
lkisiov Wrote:имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро

Честито! Аз вече 4-та година се "радвам" на такова твърдо окачване Според VADIS то е тип sport Sad . Предполагам, че за ОНИЯ пътища, за които е предназначено то върши чудесна работа, но за нашите калдаръми е ужасяващо !
Pages: 1 2 3 4 5