Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА: София, 13.05.2006г.(Събота) от 12:30
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Аз няма да мога, въпреки че имам дупка свободно време до към 3 часа... жалко. Поне на 13ти ще мога да дойда Smile
sss Wrote:Една бира - може, по една - в никакъв случай! Big Grin
ti toz pyt da vzeme6 da doide6 na neformalnata 4ast, 4e 6te ti dyrpam u6ite! Smile
Колкото до пиенето, има ново постановление на КАТ, според което вече на младите шофиори се позволява само 0.2 промила алкохол, тъй че аз няма да карам на връщане Big Grin
Quote:Mishell написа:
Колкото до пиенето, има ново постановление на КАТ, според което вече на младите шофиори се позволява само 0.2 промила алкохол, тъй че аз няма да карам на връщане
Е аз ще те откарам на връщане, нали обещах да пия една две фанти Big Grin
Mishell Wrote:Колкото до пиенето, има ново постановление на КАТ, според което вече на младите шофиори се позволява само 0.2 промила алкохол, тъй че аз няма да карам на връщане Big Grin
То, от боза може и повече да ти покаже!
От фалшива дъвка и кола и препушил цигари и се постига тая стойност - 0,2
Така ми отчете един ден. А аз найстине грам алкохол непия. Нито вино, бира или анаболни напитки.
Efri 740 Wrote:
Mishell Wrote:Колкото до пиенето, има ново постановление на КАТ, според което вече на младите шофиори се позволява само 0.2 промила алкохол, тъй че аз няма да карам на връщане Big Grin
То, от боза може и повече да ти покаже!
От фалшива дъвка и кола и препушил цигари и се постига тая стойност - 0,2
Така ми отчете един ден. А аз найстине грам алкохол непия. Нито вино, бира или анаболни напитки.
Ми то аз тогава да не се качвам.... Big Grin тая нема да стане!
зат'ва си цъкай биричка по малко поне да знаеш от какво е Big Grin Tongue
Еееееееее,
И аз ще мина.
Напоследък много съм сдухал, време нямам за нищо и тук рядко надничам, ма ще дойда.

П.П.
Четох някъде за шапки - и аз съм фен, ако не е късно...
А, със стикерите к'во става? Какво се иска от нас?

Сори, но не съм следил редовно форума - много гърч имам. :roll:
gadnia_metal Wrote:зат'ва си цъкай биричка по малко поне да знаеш от какво е Big Grin Tongue
За срещата утре - да взема музика. имам един сборен диск, никак не е лош, аз съм го правила Big Grin
аз имам 3 ама са на мп3-ки :-)
Pages: 1 2 3 4 5 6