Волво Клуб - България

Full Version: Търси се шпилка за джанта за V40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Гумаджийте скъсаха шпилка на една от предните гуми, и нещо не мога да намеря. Питах в Диана, Радиал, СканТех и от списъка с фирми от темата, но няма. Мото Пфое казаха че може с поръчка и цената е 5лв, обаче се чака 2 седмици.
Това ти единствения вариант - да чакаш - поне ще са истински?
най-добре е да поръчаш там а и е само 5лв. не че не можеш да караш на 3 шпилки ама само в града и леко макар че не е много добре. ще се повозиш малко с градския ако трябва - гадно е ама после пак на волво.
може да идеш при някой стругар с мостра и ще ти я резне за 2 минути но материала не се знае какъв точно трябва да е и ще се импровизира на око от опита на майстора и възможните наличности
sasho_s40 Wrote:може да идеш при някой стругар с мостра и ще ти я резне за 2 минути но материала не се знае какъв точно трябва да е и ще се импровизира на око от опита на майстора и възможните наличности
НЕ ГО ПРАВИ!!
Първо - материал такъм нямат! или трудно се намира.
Второ - ще ти вземе доста пари, качеството няма да е на лице и т.н.

Зелателно е болтовете за коли и камиони да се купуват от фирмите оторизирани за това производство.
Защо!
Защото съм виждал да се късат - същите - ОПАСНО Е - не си прави експерименти с живота.
Чакай си шпилката от МПф.
...да рекна и аз...
две седмици ще се изтърколят и няма да ги усетиш, а това не е каруца дето ще се влачи от някой крантав кон.... не си прави експерименти с живота...
.. и в краен случай, в обявите имаше едно блъснато в40, можеш и там да питаш.....
Напълно съм съгласен с Ефри. Двигателите на тия коли почват от 115 коня, а това е сериозна мощ.

П.С.: Колкото и да не харесвам МПФ... :lol:
Dumfree Wrote:Гумаджийте скъсаха шпилка на една от предните гуми, и нещо не мога да намеря. Питах в Диана, Радиал, СканТех и от списъка с фирми от темата, но няма. Мото Пфое казаха че може с поръчка и цената е 5лв, обаче се чака 2 седмици.

Поръчай я веднага за да минат по скоро 2-те седмици, след това свали една шпилка от задно дясно колело (задницата е по-лека, а ти тежиш отпред отляво, значи отзад от дясно е най-леко), сложи я на мястото на скъсаната и караи леко и без да я товариш с багаж докато доиде новата.
Отивам днес в МПф с идеята да си поръчам болт-а, казвам им какво ми трябва и те "Да имаме го", при което аз бях малко :roll:
За протокола - шпилка - около 4.70лв, гайка - около 3.50 - та общо 8.20лв.
ЧЕСТИТО :rock: :drinkers: \Big Grin/
Ако на някой му е нужно.
Сменях заден лагер,а той е главина (Жоро знае) така ,че имам 4 шпилки и ги подарявам избиват се лесно.
Ако на някой му е нужно.
Сменях заден лагер,а той е главина (Жоро знае) така ,че имам 4 шпилки и ги подарявам избиват се лесно.
Pages: 1 2