Волво Клуб - България

Full Version: Volvo Остават с Ford....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
host Wrote:...за преминаване на Волво към задно предаване на всички модели.

Това пък `що? Аз предпочитам предните колела да ме "теглят" и нямам намерение да си купувам VOLVO, за да участвам в street race :| И с предно, и със задно предаване - автомобилите отдавна са преминали границите на разумните скорости на пътя...
host Wrote:...за преминаване на Волво към задно предаване на всички модели.

Това пък `що? Аз предпочитам предните колела да ме "теглят" и нямам намерение да си купувам VOLVO, за да участвам в street race :| И с предно, и със задно предаване - автомобилите отдавна са преминали границите на разумните скорости на пътя...
Добре де, няма да са всички модели със задно - да има за всеки вкус.
Добре де, няма да са всички модели със задно - да има за всеки вкус.
Не споря за компететност - само лично мнение и опит :

Lancia Delta - 105 hp -предно за 60 000 км - 6 карета в Recycle Bin
Ford Fiesta за 10 000 - 2 карета в Recycle Bin
peugeot 205 za 30 000 - 2 вала с каретата в Recycle Bin
Mercedes Vito - за 25 000 - 1 вал с карето - много солен - Recycle Bin

сега почвам с колите :
Москвич 412 - за 20 години каране ( включително и по черно) - една сменена полуоска - щото се изкриви при едни екстремни преживявания - друга тема.

Volvo 944 - za 200 000 km , 4 години - сменен един дисков апарат ( заден ляв)

Volvo 945 za 130 000 - още накладки не съм сменял .

Това всичкото като км ( без на тати москвето ) са само мои км.


ЕЕЕЕЕ

Извод :
От предното предаване по капризно е само 4X4

Та идеята да оставят заден мост за задвижване - Confusedupz:
Пак повтарям - мнението е лично и не желая да обвързвам други хора с това .
Не споря за компететност - само лично мнение и опит :

Lancia Delta - 105 hp -предно за 60 000 км - 6 карета в Recycle Bin
Ford Fiesta за 10 000 - 2 карета в Recycle Bin
peugeot 205 za 30 000 - 2 вала с каретата в Recycle Bin
Mercedes Vito - за 25 000 - 1 вал с карето - много солен - Recycle Bin

сега почвам с колите :
Москвич 412 - за 20 години каране ( включително и по черно) - една сменена полуоска - щото се изкриви при едни екстремни преживявания - друга тема.

Volvo 944 - za 200 000 km , 4 години - сменен един дисков апарат ( заден ляв)

Volvo 945 za 130 000 - още накладки не съм сменял .

Това всичкото като км ( без на тати москвето ) са само мои км.


ЕЕЕЕЕ

Извод :
От предното предаване по капризно е само 4X4

Та идеята да оставят заден мост за задвижване - Confusedupz:
Пак повтарям - мнението е лично и не желая да обвързвам други хора с това .
Според мен има и значение кои ги прави (предното и задното предаване). Няма да споря с колегата Rachido 4x4 защото и аз съм карал и москвич (тая година навърши 30г.). Тук има и значение и това което каза един колега от форума"не е важно колко коня има мотора на колата ти а магарето което стои зад волана"- разбирай каране и поддръжка.Ще си спестя поясненията къде и как съм го карал, все пак старото Сделано в СССР си остава еталон за здравина. Big Grin
Според мен има и значение кои ги прави (предното и задното предаване). Няма да споря с колегата Rachido 4x4 защото и аз съм карал и москвич (тая година навърши 30г.). Тук има и значение и това което каза един колега от форума"не е важно колко коня има мотора на колата ти а магарето което стои зад волана"- разбирай каране и поддръжка.Ще си спестя поясненията къде и как съм го карал, все пак старото Сделано в СССР си остава еталон за здравина. Big Grin
Volvo S40 2005 ,карано само във БГ ,няма нищо по ходовата част за смяна.Автомобила е с предно и е на 80 000 км ,към вчерашна дата. Big Grin Big Grin Big Grin

Във никакъв случай не е карано само по първокласни пътища.Дори имаше и тест драйв по Девинските чукари . :lol:
Volvo S40 2005 ,карано само във БГ ,няма нищо по ходовата част за смяна.Автомобила е с предно и е на 80 000 км ,към вчерашна дата. Big Grin Big Grin Big Grin

Във никакъв случай не е карано само по първокласни пътища.Дори имаше и тест драйв по Девинските чукари . :lol:
Pages: 1 2 3