Волво Клуб - България

Full Version: да купувам ли?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Май джамбазите нещо са се спрестарали с превъртането на километражчето Big Grin
Както казаха колегите по-горе, ако имаш време и нерви изчети тук има изключително интересни теми какво трябва да се гледа основно при покупката на автомобил втора ръка и с някой познат техничар ... дерзай!
Май джамбазите нещо са се спрестарали с превъртането на километражчето Big Grin
Както казаха колегите по-горе, ако имаш време и нерви изчети тук има изключително интересни теми какво трябва да се гледа основно при покупката на автомобил втора ръка и с някой познат техничар ... дерзай!
kilometrite sa 122000!
kilometrite sa 122000!
txp Wrote:kilometrite sa 122000!
аз не карам много, но на година навъртан около 20000км. Ползвам колата предимно градско, така че сметни за 9г дали 122хил. км се реални. Особено пък на някой дето не му е скъп бензина
и погледни 10-тата цифра на ВИН номера, там се крие годината на производство.
Успех
txp Wrote:kilometrite sa 122000!
аз не карам много, но на година навъртан около 20000км. Ползвам колата предимно градско, така че сметни за 9г дали 122хил. км се реални. Особено пък на някой дето не му е скъп бензина
и погледни 10-тата цифра на ВИН номера, там се крие годината на производство.
Успех
Така не мога да я предценя, но според мен с тоя малък двигател не си струва, пък и цената ми се струва височка.
Така не мога да я предценя, но според мен с тоя малък двигател не си струва, пък и цената ми се струва височка.
txp Wrote:kilometrite sa 122000!
на година ли... :oops:
txp Wrote:kilometrite sa 122000!
на година ли... :oops:
Pages: 1 2 3