Волво Клуб - България

Full Version: проблем с таблото или по-точно километража на 740 2,2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
здравейте колеги,ако някои може да ми израти схеми за таблото.Ето за какво става въпрос,смених купето и си почна един екшън Confusedhock: та проблема е следния не отчита нищо на килом. нито дневния и другия същото важи и за скоростомера всичко друго го възтонових ама и това е доста важно.Ако някой може да помогне,че ми свършиха идеите
здравейте колеги,ако някои може да ми израти схеми за таблото.Ето за какво става въпрос,смених купето и си почна един екшън Confusedhock: та проблема е следния не отчита нищо на килом. нито дневния и другия същото важи и за скоростомера всичко друго го възтонових ама и това е доста важно.Ако някой може да помогне,че ми свършиха идеите
Твоето ли табло ползваш или друго?
Може би не си вързал един единичен кабел! - който се забравя при монтаж.

Дай малко по точни данни около екшъна.
Твоето ли табло ползваш или друго?
Може би не си вързал един единичен кабел! - който се забравя при монтаж.

Дай малко по точни данни около екшъна.
Таблото е от 760 а купето и ел.инсталацията са от 740 екшъна идва от много неща моето купе беше с централно и ел.стъкла без шибидах това има шиб. но той се счупи сега сам купил друг ама не зная как да му прехвърля карантиите на моя,задните врати се заключиха и нямат отваряне нито от вън и вътре,а този кабел плюс ли е или маса?абе имам още доста работа ама колата се движи и така ама без километраж др. ще се оправя едно по едно по степен на важност давайте акъл за таблото :?
Таблото е от 760 а купето и ел.инсталацията са от 740 екшъна идва от много неща моето купе беше с централно и ел.стъкла без шибидах това има шиб. но той се счупи сега сам купил друг ама не зная как да му прехвърля карантиите на моя,задните врати се заключиха и нямат отваряне нито от вън и вътре,а този кабел плюс ли е или маса?абе имам още доста работа ама колата се движи и така ама без километраж др. ще се оправя едно по едно по степен на важност давайте акъл за таблото :?
Жило на километража?
Жило на километража?
7ма серия е електронен километража.

Шибидака съм го правил 2 пъти и 1 път пълно разглобяване - ако е ръчен!

Кабела незнам дали е плюс или минус - не се сещам.
Той е единичен - бял или жълтеникъв беше - между часовника и км е.

От къде си?
7ма серия е електронен километража.

Шибидака съм го правил 2 пъти и 1 път пълно разглобяване - ако е ръчен!

Кабела незнам дали е плюс или минус - не се сещам.
Той е единичен - бял или жълтеникъв беше - между часовника и км е.

От къде си?
Pages: 1 2