Волво Клуб - България

Full Version: Ангренажен ремък
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Колеги,ако някой е сменял ангренажен ремък на волвото си да помага.Излизат ми 2 ремъка за волво в40 98-ма 1.9 ТДИ,гледам ги тука и им се чудя.
Единия е на flennor 4374v 76153 x 1"
на който пише че е за опел,рено,митсубиши и волво С40 1.9 ТД 8v i volvo v40 1.9 TD 8v (koito si mislq che e)

Другия е някав неизвестен за мен : Federaal Mogul s nomera
TB 258
48-51712
RENAULT 1.9D
153 X 25.40 mm.

PS с помпа Лукас съм на 90 коня
Колеги,ако някой е сменял ангренажен ремък на волвото си да помага.Излизат ми 2 ремъка за волво в40 98-ма 1.9 ТДИ,гледам ги тука и им се чудя.
Единия е на flennor 4374v 76153 x 1"
на който пише че е за опел,рено,митсубиши и волво С40 1.9 ТД 8v i volvo v40 1.9 TD 8v (koito si mislq che e)

Другия е някав неизвестен за мен : Federaal Mogul s nomera
TB 258
48-51712
RENAULT 1.9D
153 X 25.40 mm.

PS с помпа Лукас съм на 90 коня
Така както си го описал ми звучи, като че ставад ума за един ремък но на две фирми производителки.
Така както си го описал ми звучи, като че ставад ума за един ремък но на две фирми производителки.
и на мен така ми се струва но на теб ще ти е*а номерата,на скайпа що не отговаряш бе?
и на мен така ми се струва но на теб ще ти е*а номерата,на скайпа що не отговаряш бе?
аз ли ?!?!?!?!?

по принцип не вися по цял ден пред компа, но той работи 24/7, а понякога сестрата сяда и ако получа съобщение направо го затваря и после не ми докладва.
ПП
Това обяснение е в случай че на мен говориш. демек "ар ю токин ту ми?"
аз ли ?!?!?!?!?

по принцип не вися по цял ден пред компа, но той работи 24/7, а понякога сестрата сяда и ако получа съобщение направо го затваря и после не ми докладва.
ПП
Това обяснение е в случай че на мен говориш. демек "ар ю токин ту ми?"
да токин ту ю Smile
да токин ту ю Smile
Pages: 1 2 3