Волво Клуб - България

Full Version: Среща в София - 30.03.2008г. 12.00ч. пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Днес(за пореден път) ми бе направена забележка, че съм си позабрави задълженията, но нали си ме знаете, напоследък бях леко зашаматен та съм позабравил. Та ето го официално:
Обявявам следващата среща на софийска земя за горепосочената дата с горепосочения час.

ЕДИТ

Оказва се че в неделя се сменя часовото време, така че имайте го впредвид, макар че вероятно ще забравя :lol:
Днес(за пореден път) ми бе направена забележка, че съм си позабрави задълженията, но нали си ме знаете, напоследък бях леко зашаматен та съм позабравил. Та ето го официално:
Обявявам следващата среща на софийска земя за горепосочената дата с горепосочения час.

ЕДИТ

Оказва се че в неделя се сменя часовото време, така че имайте го впредвид, макар че вероятно ще забравя :lol:
И новобранеца, ще се постарае да бъде там. Пишете ме и мене. Smile Smile Smile
И новобранеца, ще се постарае да бъде там. Пишете ме и мене. Smile Smile Smile
и нас ни пишете там сме Smile
и нас ни пишете там сме Smile
Мен не ме пишете щото тогава съм в пловдив Big Grin
Мен не ме пишете щото тогава съм в пловдив Big Grin
И аз идвам. Дано да не забравя само да ми подпечатат картата и да си попълня молбичката, че предниа път нещо се отнесох :-)
И аз идвам. Дано да не забравя само да ми подпечатат картата и да си попълня молбичката, че предниа път нещо се отнесох :-)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11