Волво Клуб - България

Full Version: от къде да си намеря...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
посъветваи те ме от къде да си намеря парчетата от лицето на Волвото.Вижте снимката и ми помогнете
лаисна под лявия фар,престилка на броня , дясен мигач и чистачка на лявия фар
посъветваи те ме от къде да си намеря парчетата от лицето на Волвото.Вижте снимката и ми помогнете
лаисна под лявия фар,престилка на броня , дясен мигач и чистачка на лявия фар
Тази седмица е явно след >1990г.
Обърни се първо до клубния ни магазин.
Ако нещо няма, ще помагаме в намирането по морги и вторични.

п.п. все повече се зачестиха случаите да ми казват хора че цели 7хх ги пращат по вторични суровини. Някой навреме са купени преди да ги нарежат.
Тази седмица е явно след >1990г.
Обърни се първо до клубния ни магазин.
Ако нещо няма, ще помагаме в намирането по морги и вторични.

п.п. все повече се зачестиха случаите да ми казват хора че цели 7хх ги пращат по вторични суровини. Някой навреме са купени преди да ги нарежат.
Колега в случай,че не си си намерил аз имам престилката за бронята и някакви рамена,но трябва да проверя какви са.
Колега в случай,че не си си намерил аз имам престилката за бронята и някакви рамена,но трябва да проверя какви са.
Ivo Wrote:Колега в случай,че не си си намерил аз имам престилката за бронята и някакви рамена,но трябва да проверя какви са.
аре моля те прожери и ще чакам да ми отговориш
Ivo Wrote:Колега в случай,че не си си намерил аз имам престилката за бронята и някакви рамена,но трябва да проверя какви са.
аре моля те прожери и ще чакам да ми отговориш
Колега намерих ги имам ги и двете рамена,но без перата,така че лявото е за теб.
Колега намерих ги имам ги и двете рамена,но без перата,така че лявото е за теб.