Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНА - 06.04.2008 - Среща на шегаджиите...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Айде време не остана, от много емоции и пролетни усмивки дойде мегдан за обсъжданици....
Айде време не остана, от много емоции и пролетни усмивки дойде мегдан за обсъжданици....
... Значи каква ще е темата на срещата във Варна, Мевдич?

Примерно:

"Размяна на плажни кърпи и ... други Волво акцесоари"
бива ли?
биРа ли! /така го написах първо.../ :lol:
... Значи каква ще е темата на срещата във Варна, Мевдич?

Примерно:

"Размяна на плажни кърпи и ... други Волво акцесоари"
бива ли?
биРа ли! /така го написах първо.../ :lol:
казвайте как ще премине 2-ра част на срещата ,защото в 14.30 е старта в Бахреин .....? :?: за мен варианта е кръчма с телевозор !които може -да оглежда целта и да пише ,че време няма...............
И нека уточним часът на срещата
казвайте как ще премине 2-ра част на срещата ,защото в 14.30 е старта в Бахреин .....? :?: за мен варианта е кръчма с телевозор !които може -да оглежда целта и да пише ,че време няма...............
И нека уточним часът на срещата
Мене ме боли целия ...... за Формулата. Мислех си за нещо като излет на зелено някъде този път Big Grin Big Grin Big Grin
Мене ме боли целия ...... за Формулата. Мислех си за нещо като излет на зелено някъде този път Big Grin Big Grin Big Grin
ако ще е на "зелено "зарязвам Формулата ,но за съжаление никой не откликна на "варненски дела............"
ако ще е на "зелено "зарязвам Формулата ,но за съжаление никой не откликна на "варненски дела............"
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14