Волво Клуб - България

Full Version: Има ли модификация на Volvo 440 с 3 врати?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Interesno mi e dali ima modifikacia na Volvo 440 s 3 vrati a ne s 5 ? :wink: Blagodaria predvaritelno
Интересно ми е дали има модификация на Volvo 440 с 3 врати, а не с 5? :wink: Благодаря предварително.
Interesno mi e dali ima modifikacia na Volvo 440 s 3 vrati a ne s 5 ? :wink: Blagodaria predvaritelno
Интересно ми е дали има модификация на Volvo 440 с 3 врати, а не с 5? :wink: Благодаря предварително.
tihomir40 Wrote:Interesno mi e dali ima modifikacia na Volvo 440 s 3 vrati a ne s 5 ? :wink: Blagodaria predvaritelno


има само че го именуват-480! :lol:
tihomir40 Wrote:Interesno mi e dali ima modifikacia na Volvo 440 s 3 vrati a ne s 5 ? :wink: Blagodaria predvaritelno


има само че го именуват-480! :lol:
И за да сме най-ама най-точни,Волво 440/460 е създадено на базата на двувратия спортен модел 480.
И за да сме най-ама най-точни,Волво 440/460 е създадено на базата на двувратия спортен модел 480.
SCANDINAVECA Wrote:И за да сме най-ама най-точни,Волво 440/460 е създадено на базата на двувратия спортен модел 480.

само дето не мога да си намеря ДЖАНТИ за двувратката-Sad
ако знаеш някъде да има такива-обади ми се.....
ще съм ти благодарен/иде дума за алуминиевите петолъчки -оригиналните...14 цола
SCANDINAVECA Wrote:И за да сме най-ама най-точни,Волво 440/460 е създадено на базата на двувратия спортен модел 480.

само дето не мога да си намеря ДЖАНТИ за двувратката-Sad
ако знаеш някъде да има такива-обади ми се.....
ще съм ти благодарен/иде дума за алуминиевите петолъчки -оригиналните...14 цола
Джанти нямам,ама ми остана една скоростна кутия.
Ако искаш ще ти я подаря.Колата беше 1.7 109 коня.без турбо.
Джанти нямам,ама ми остана една скоростна кутия.
Ако искаш ще ти я подаря.Колата беше 1.7 109 коня.без турбо.
Pages: 1 2 3