Волво Клуб - България

Full Version: e....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zdraveite. Nqkoi moje li da mi kaje kakva e razlikata mejdu Volvo 850 i 854???i dvete mai moje da sa GLT
Zdraveite. Nqkoi moje li da mi kaje kakva e razlikata mejdu Volvo 850 i 854???i dvete mai moje da sa GLT
850 е серията. Третата цифра е броят на вратите.
Т.е. 854 е 850 с 4 врати (седан).
850 е серията. Третата цифра е броят на вратите.
Т.е. 854 е 850 с 4 врати (седан).
Когато има последна цифра е по канадо-американски стандарт.
Например: 854 ще рече: 850-ца с 4 врати, т.е. седан, а 855 - ще рече комби или с 5 врати...
След това в новите модели започват да слагат поясняваща буква, за да уеднаквят наименованието:
S - седан, V - ван, вагон или както щете...

/Понеже подпитваш, а в моята регистрация на колата пише 854.../ и е действително произведена за америка ... пояснявам и за останалите, които се чудят...

Има ли разлики? Има, но ... дребни:
Разликата е в мигачите и стоповете, които са пригодени за американските изисквания, както и в уредите на таблото - има показания в мили /има и километри/ РС-то мери в галони и показва Фаренхайт и Целзии... по избор.

А и екстрите са като за Америка, т.е. обикновено има ... всичко :twisted:

Сега панимайш?! :occasion9: :toothy3:
Когато има последна цифра е по канадо-американски стандарт.
Например: 854 ще рече: 850-ца с 4 врати, т.е. седан, а 855 - ще рече комби или с 5 врати...
След това в новите модели започват да слагат поясняваща буква, за да уеднаквят наименованието:
S - седан, V - ван, вагон или както щете...

/Понеже подпитваш, а в моята регистрация на колата пише 854.../ и е действително произведена за америка ... пояснявам и за останалите, които се чудят...

Има ли разлики? Има, но ... дребни:
Разликата е в мигачите и стоповете, които са пригодени за американските изисквания, както и в уредите на таблото - има показания в мили /има и километри/ РС-то мери в галони и показва Фаренхайт и Целзии... по избор.

А и екстрите са като за Америка, т.е. обикновено има ... всичко :twisted:

Сега панимайш?! :occasion9: :toothy3:
e 10x za burzite otgovori (ne vqrvah 4e e vuzmojno nqkoi tolkoz burjo da otgovarq Wink )
e 10x za burzite otgovori (ne vqrvah 4e e vuzmojno nqkoi tolkoz burjo da otgovarq Wink )
Kakto mi kazaha na men skoro sled kato se registrirah tuk Nikolai... "Svikvai s hubavoto!" Smile
Kakto mi kazaha na men skoro sled kato se registrirah tuk Nikolai... "Svikvai s hubavoto!" Smile