Волво Клуб - България

Full Version: Първа Бургаска Среща 11.05.2008
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Пускам процедурно предложение за Първа Среща на Бургаските Клубари със скромно присъствие на Варненски такива, за 11.05.2008 13:00.
Предлагам срещата да се състои на "Пътя на Българина", разбирайте изхода на Бургас посока София, след първото мостче вдясно.
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Пускам процедурно предложение за Първа Среща на Бургаските Клубари със скромно присъствие на Варненски такива, за 11.05.2008 13:00.
Предлагам срещата да се състои на "Пътя на Българина", разбирайте изхода на Бургас посока София, след първото мостче вдясно.
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Идеята за клуб в съседния ни град Бургас е чудесна,
ама Дидо каква е тая дата 13.05.08 ВТОРНИК Confusedhock:

Аз не че немога да дойда ,ама нали и на работа от време на време
трябва да се ходи Big Grin
Идеята за клуб в съседния ни град Бургас е чудесна,
ама Дидо каква е тая дата 13.05.08 ВТОРНИК Confusedhock:

Аз не че немога да дойда ,ама нали и на работа от време на време
трябва да се ходи Big Grin
Дидко виж 13 Юни се пада петък - смятам че ще е удачно да се отложи за тогава Big Grin Big Grin Big Grin
и вместо знаме на регионалния клон да има табела "Пътя на Българина"
Big Grin Big Grin Big Grin
Дидко виж 13 Юни се пада петък - смятам че ще е удачно да се отложи за тогава Big Grin Big Grin Big Grin
и вместо знаме на регионалния клон да има табела "Пътя на Българина"
Big Grin Big Grin Big Grin
Де бре, Българино!
Що е то, среща в делничен ден?
И аз имам едно конструктивно предложение :lol:
Познай какво? Краси ще ни гръмне и двамата! Confusedhock:
Мисълта ми е, да вземем да се съберем в онова хотелче! Нали се светкаш?
Ха кажи, що мислиш по въпроса?
Де бре, Българино!
Що е то, среща в делничен ден?
И аз имам едно конструктивно предложение :lol:
Познай какво? Краси ще ни гръмне и двамата! Confusedhock:
Мисълта ми е, да вземем да се съберем в онова хотелче! Нали се светкаш?
Ха кажи, що мислиш по въпроса?
Bulgarina Wrote:Пускам процедурно предложение за Първа Среща на Бургаските Клубари със скромно присъствие на Варненски такива, за 13.05.2008 13:00.
Предлагам срещата да се състои на "Пътя на Българина", разбирайте изхода на Бургас посока София, след първото мостче вдясно.
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Ама как пък го измисли точно 13.05.2008.Че и точно в 13ч.Ей на тоя въпрос ако ми отговориш ,ще те призная.Няма ли да е по добре за 17-ти да насрочим мероприятието.Щом си харесал мястото,няма да ти чупим хатъра я. Big Grin Big Grin Big Grin

П.П..Абе не трябваше ли някой от Бургас да пусне темата бре Дидко :wink:
Bulgarina Wrote:Пускам процедурно предложение за Първа Среща на Бургаските Клубари със скромно присъствие на Варненски такива, за 13.05.2008 13:00.
Предлагам срещата да се състои на "Пътя на Българина", разбирайте изхода на Бургас посока София, след първото мостче вдясно.
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Ама как пък го измисли точно 13.05.2008.Че и точно в 13ч.Ей на тоя въпрос ако ми отговориш ,ще те призная.Няма ли да е по добре за 17-ти да насрочим мероприятието.Щом си харесал мястото,няма да ти чупим хатъра я. Big Grin Big Grin Big Grin

П.П..Абе не трябваше ли някой от Бургас да пусне темата бре Дидко :wink:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13