Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с S80 - автоматик гасне
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, на някой случвало ли му се е следното:
Както си карам из града и спирам в задръстване колата ми изгасва. Случи ми се вчера вечерта на два пъти. Досега не ми се беше случвало и на други автоматици които съм карал също никога не ми е ставало така. Има ли идеи от какво може да се получава.
Здравейте, на някой случвало ли му се е следното:
Както си карам из града и спирам в задръстване колата ми изгасва. Случи ми се вчера вечерта на два пъти. Досега не ми се беше случвало и на други автоматици които съм карал също никога не ми е ставало така. Има ли идеи от какво може да се получава.
Аз мисля че проблема идва от хидро-съединителя.
Аз мисля че проблема идва от хидро-съединителя.
Когата изгасва придръпва ли колата като когато пускаш саединителя без гас и тя гасне , или просто както си работи заглъхва двигателя и гасне ?
Когата изгасва придръпва ли колата като когато пускаш саединителя без гас и тя гасне , или просто както си работи заглъхва двигателя и гасне ?
Diesel ili benzin?
Diesel ili benzin?
Sata, колата няма съединител - автоматик е.
Moruna - колата е бензин - 2.0 Т пет цилиндъра, нямам газова уредба, ако имаш идея за какво става въпрос ще съм много благодарен
Sata, колата няма съединител - автоматик е.
Moruna - колата е бензин - 2.0 Т пет цилиндъра, нямам газова уредба, ако имаш идея за какво става въпрос ще съм много благодарен
Pages: 1 2