Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Ама как ще раздаваш календарчета,за 2010 година ,като тя почти отмина.
То все едно с чужда пита,помен да правиш.
Остави ги и после ще ги продаваме,като пощенски марки с колекционерска стойност.
Big Grin
Ама как ще раздаваш календарчета,за 2010 година ,като тя почти отмина.
То все едно с чужда пита,помен да правиш.
Остави ги и после ще ги продаваме,като пощенски марки с колекционерска стойност.
Big Grin
аз ги ползвам така:
Ограждам датата на срещата
посредата пиша мястото и часа и ги оствям на чистачката.
Но това с оствянето е рядкост по-често по свтофарите, като видя че пича/пичката изглеждат готени се изрявнявам и смъквам джама. Обикновенно и те смъкват техния, мятам календарчето (предватително подготвено по описания по-горе начин), пускам една усмивка и сфетофара вече е свтнал зелено, няма време за любезности...
Като не ми остави листовки ... така е...
аз ги ползвам така:
Ограждам датата на срещата
посредата пиша мястото и часа и ги оствям на чистачката.
Но това с оствянето е рядкост по-често по свтофарите, като видя че пича/пичката изглеждат готени се изрявнявам и смъквам джама. Обикновенно и те смъкват техния, мятам календарчето (предватително подготвено по описания по-горе начин), пускам една усмивка и сфетофара вече е свтнал зелено, няма време за любезности...
Като не ми остави листовки ... така е...
Ами за срещата мене попринцип неме бърка кога ще е ,ама ми се струва че тогава покрей 26 може да има липси до колкото разбрах Ламби ще отсъства ,та с него коментирахме да е предната седмица за 19 ти !
Както казах аз и на 19-ти и на 26-ти съм на линия !
Когато кажете ! :wink:
Ами за срещата мене попринцип неме бърка кога ще е ,ама ми се струва че тогава покрей 26 може да има липси до колкото разбрах Ламби ще отсъства ,та с него коментирахме да е предната седмица за 19 ти !
Както казах аз и на 19-ти и на 26-ти съм на линия !
Когато кажете ! :wink:
Където и да е, когато и да е, казвайте, че да идвам да сдам знамето на Клон Русе! На някой който ще го развява по-често от мен. Аз съм със семейно комби и не мога да Ви гоня /освен когато съм на работа и Ви взимам предимството и разминавам като пътни знаци/.
Поздрави!
Поемам гордо щафетата!!! Ще се грижа редовно да го подухва попътен вятър. Smile
Страшна работа!
Последно за кога остава последната среща за годината :?: :roll:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33