Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
tonyfireman Wrote:Където и да е, когато и да е, казвайте, че да идвам да сдам знамето на Клон Русе! На някой който ще го развява по-често от мен.

2 пъти годишно устройва ли те? Че аз тогава съм в БГ Big Grin Big Grin Big Grin
В крайна сметка това С60 ще го караме ли и кога :roll: Big Grin
Да се надяваме Венци да не ни забрави този път ... Smile
Предожение от Бруно (BRUNO_2000):
Неделя (утре) барбекю.
Час: по негови думи ще е там цял ден, но частта с хапването ще е по-обяд - 12-13ч. Ще карат, той и още някоко човека, мотори или АТВ-та в снежни условия и са предвидили хапване по обяд. Предложението е да се съберем повечко хора.
Място: Николово. Къде точно нямаше време да се разберем, но не е проблем това - желание като имаме, ще се намерим.
Днес ще се чуем с него за доуточняване на подробности и след това ще пусна тема в "Срещи".

Кава е целта на този пост? Да си кажем колко човека са ЗА идеята, за да може да се направи някаква предварителна оранизация. Колко ядене, колко пиене и какво, колко надървени въглища и т.н.

Моля за Вашата активност, колеги - няма време, става въпрос за утре
Такааааа, вече са уточнени някои подробности...
А именно:
1. Става въпрос за стадиона на хижа "Приста" а не Николково (моя грешка)
2. Часа става 11:30.. То и без това дори и да фиксираме някакъв час, ние пак си се събираме 30-40 минути, но не е фатално Smile
3. Ще се ядат кебапчета и кюфтета поради по-лесното им подготвяне, консумиране в екстрмни условия и порциониране.
4. Пиене - кой каквото му се пие да си носи.

Целта е тази вечер да се разбрали кой, колко кифтака и/или кебапечета иска ориентировъчно, за да може сутринта да се вземат. (набелязал съм няколко квартални улични превъзходни... Smile )
Ако сме повечко хора няма да е излишно и още едно барбекю. Моето е на Красен Sad

Хайде колеги - моля за вашата активност директно на телефона ми: 0878 348 268.
(аз ще се обадя на тези от вас на които имам телефоните Smile ).
ОК съгласен съм ,ще взема и мойто барбекю !
Сега ще звънна на Брачеда Ивелин да му кажа за утре Smile
Ние вече се разбрахме с адаша.там съм и аз.
Ще правим тест закачме едно въже на АТВ-то и зкачаме волвата да видим кой кого Big Grin
А за тези който скъсат въжето специална награда Big Grin
Rado_91 Wrote:Ще правим тест закачме едно въже на АТВ-то и зкачаме волвата да видим кой кого Big Grin
А за тези който скъсат въжето специална награда Big Grin

няма проблем, може и два АТВ с-у 1 ВОЛВО
Честита 2011 на всички колеги
здраве и късмет да ви идват в повече!
здраве и усмивки на децата!

Заповядайте официално Smile на Хижа Приста на стадиона на 09,01,11 след 11.30
повода е хубавото време след поредицата мъгливи дни, както и желанието на някои луди глави да опитат карането на АТВ в снега, като го гарнират с малко топлина от барбекюто и чаша вино за сгряване......няма смисъл от повече обяснение

до момента има 8 луди глави потвърдили участие and counting.....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33