Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
+4: Аз, Митака, Адаша и Радо
Ето и малко снимки в галерията: цък
По мои спомени имаше още няколко фотоапарата - давайте насам снимките да ги качваме Smile


А ето и идеята за новата дръжка на знамето:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
Поръчал съм го, дано да стане до следващата сбирка...
Тук е момента да благодаря на yogi479 за съдействието. Smile
Понеже аз лично останах много доволен от спонтанната сбирка, макар и в умален състав, какво ще кажете да повторим идеята, този път повече хора?
По традиция на 30.01.2011 ще е следващата сбирка - това ОК.
Еми да се съберем на МЕТРО, пак по традиция. Аз ще взема барбекюто и въглища. И на самия ден като се съберем, метро е отсреща, решаваме какво и колко да се вземе, оправяме финансовата част по най-справедливия начин и действаме. Всичко това при условие, че времето е подходящо разбира се.
Очаквам кометарите ви, както и други идеи или доразвиване на тази, защо не Smile Каквото си направим, това ще е. Е нека да ни е весело.
аз съм с едно ГОЛЯМО ЗА
Има още малко нови снимки в галерията (от адаша). Линка си остава същия - цък
Както и две клипчета: цък и цък.
Приятно гледане Smile
момчета радвам се че ви хареса!!
благодаря на всички които се отзоваха и се чувстваха добре!

мотора вече е поправен и дори модифициран, така че следващият път който иска може да покара на воля..

относно сбирката не съм сигурен 100% дали ще мога да дойда, но на паркинга на Метрото няма да е подхдящо според мен да се палят барбекюта...вие както си прецените Smile
За мотора - браво, честито.
За BBQ-то, идеята ми беше на метро да се съберем, да обсъдим кой какво иска, да се купят нещата и да въврим на друго, подходящо място... Явно не съм се изразил правилно ... е няма как да палим там Smile
Май пак ще си бъдем на ветрилника Big Grin
Еми според прогнозата на синоптик.бг:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
,времето ще е подходящо за барбекю, но само ако ние сме мръвките на скарата...
Някой идеи. Казвайте, какво ви се прави Smile
Я някъде по на топличко.Нали ще имате гости,да не ги простудите.
Нещо Playboy,кареоке или някоя турска баня ...
Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33