Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Хей, да не взема да издъня някой така, като питам :roll: :oops: :twisted: .... я пред жена, я пред приятелка Tongue .
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
в. Утро, 18.04.2011 год., стр.4
Това кога сте го правили колега.Мен все ме изпускате от мероприятието.Не че съм много свободен,но ще гледам да вмъкна срещата в графика.
MeTogu Wrote:Това кога сте го правили колега.Мен все ме изпускате от мероприятието.Не че съм много свободен,но ще гледам да вмъкна срещата в графика.
Следиш форума Срещи на Клуба там за всяка среща пускаме тема ,попринцип е всяка последна Неделя на месеца ,тази последна неделя се пада 24 тогава ще имаме среща в Русе Smile
Rado_91 Wrote:
MeTogu Wrote:Това кога сте го правили колега.Мен все ме изпускате от мероприятието.Не че съм много свободен,но ще гледам да вмъкна срещата в графика.
Следиш форума Срещи на Клуба там за всяка среща пускаме тема ,попринцип е всяка последна Неделя на месеца ,тази последна неделя се пада 24 тогава ще имаме среща в Русе Smile
:thumbleft:
yuckuJackD Wrote:
Rado_91 Wrote:
MeTogu Wrote:Това кога сте го правили колега.Мен все ме изпускате от мероприятието.Не че съм много свободен,но ще гледам да вмъкна срещата в графика.
Следиш форума Срещи на Клуба там за всяка среща пускаме тема ,попринцип е всяка последна Неделя на месеца ,тази последна неделя се пада 24 тогава ще имаме среща в Русе Smile
:thumbleft:
:headbang:
Пичове, 'земем да направим най-накрая една срещичка като свят ... :oops: :oops: :oops:
Последната неделя е 29-ти. Някой идеи има ли кое, къде, как, защо?

Аз такова-та-та, още ми е гузно за миналия месец :oops: :oops: :oops:
На 29 мисля че вече трябва да се съберем че не сме се виждали скоро с някой хора Smile
Ще се опитам този път да се появя Smile
Ето нещо интересно...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://kakvovruse.com/?p=9019" onclick="window.open(this.href);return false;">http://kakvovruse.com/?p=9019</a><!-- m -->
Значи може на Юнската среща да отидем да покараме Smile На мене много ми се кара картинг (и не само картинг де ) никога не съм карал и ще е предизвикателство за мене Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33