Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
kire Wrote:Общо Събрание на Волво Клуб България,което ще са поведе в град Велико Търново на 29.04.2012година, от 11.00часа в Двореца на културата и спорта "Васил Левски".

Тръгваме сутринта и се прибираме вечерта.
Ами жената иска да дойде с мен с малката да се разходят из Търново.И ще трябва да пътувам с моята кола.Макар че на мен хем ми се иска,хем не ми се иска да присъствам покрай тези дразги дето стават тук във форумът.Иначе някакъв час на тръгване и от къде Idea
Ееее то още сме на етап кои с кого как, ти за час питаш ....
Сутринта ще е, нали на обяд трябва да сме там.
Да обобщя, че със всеки един по отделно по скайпа и накрая да не стане фал...

Пътуват 2 коли:
Адаша си е сам със семейството
Другата е моя шлеп с Мен, Сашо и Радо.
Час на събиране 08:30(неделя 29-и) с идеята 09:00 да сме натоварени по колите и да се движим. Предвид кризата мисля да карам на автопилот нагласен на 100 - гълта по-малко и няма ядове с камерите...
Сборен пункт - само това остана да се реши. Давайте. Само по-бързичко, че да може Радо да се организира - от друг град е все пак.
След ОС веднага си тръгвам и минавам през Русе на път за Силистра. При нужда мога да осигуря 2 места (просто да имате 1 на ум....)
Поздрави!
yuckuJackD Wrote:Сборен пункт - само това остана да се реши. Давайте. Само по-бързичко, че да може Радо да се организира - от друг град е все пак.
Абе Велиславе Хотанца не е град бе Big Grin
Аз мисля понеже трябва да се предвижа с колата до Русе ,да дойда да я паркирам пред твоя блок там да я оставя ,знам къде живееш ... После се нотоварваме и отиваме да вземем Сашо Smile
OK, нп - тя жената ще си е в нас и ще й хвърля по едно око...
И пак остава въпроса с кафето, за да се прикачи и адаша ако ще пътуваме в пакет.
Аз още незнам дали ще дойда.Не че нямам желание,напротв.Не че ме бърка горивото но вижте кво става тук във форумът.И най лошото е че продължава.Хората които доста уважавам,и познавам лично,се държат с тях и аз немога да кажа как.Е не е приятно.Ако реша нещо ще звънкам
И аз ще дойда Wink
Този месец среща ще правим ли ?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33