Волво Клуб - България

Full Version: Русенската секция
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Просто срещичка!
yuckuJackD Wrote:Ще има пак, но тогава ще е "от днес за днес" и се молим да е още утре това. 100%-ово присъствие: Аз, Дидо (тигъра) и Сашо (AleskandarStefanov).
На кайсийката мамина сладка обещавам лична покана с подобаващ текст, изрецитиран на живо по линия 1 на Vivacom Smile
Останалите гларуси - на 2-ма като звънна, тя клюката за подобни мероприятия по него край се разпространява мълниеносно. Явно е оттренирано движение Smile Здравко, Севдо и Кангала да им ударя по една шайба и останалите ще се "в час" Smile


Аз пуснах една муха на Сашко за Плевен ....
Радо, просто информативно - навитак ли си за "тройна коалиция" Smile

п.п. Абе к'во става с Пламен? Беше закъсал пред нас. Поръчах му разни чаркалаци, колата гледам я няма. Нито се обади нито нищо ....
А до преди около два часа бях с Пацо , каза че се е счупила и я е оставил пред вас ?
Да не да са я отнесли , да му звъня ли да го питам дали той я е взел или...

За "тройна коалиция" бих се навил , ама имам едно такова желание да изкарам "Шведа" на дълго честно казано ,мислех да го разходя ,той са схвана горкия ,това Хотанца-Русе,Русе-Хотанца ,той вече сам върви на изуст го научи ,аз вече сядам на задната седалка и той сам върви Big Grin
Ще обмисля ...
Сори пичове но за Плевен ще пасувам. Имам разни дребни ремонти като подгрев на шофьорската седалка и теч от парното( от онези гадни О-пръстени дето са навряни на майка си у татко си Big Grin ) и разни други хангижименти от общ характер.


Вуиски берата за довечера остава нали :lol: .
Ако ще я бЕрем от някое дърво - що па не Smile Да бе, ще се цоца.

Да си получавал обаждания с транспортно съдържание?
На 21ви или 28ми ще има ли среща в Русе? Ще минавам и двата дни към обяд, живот и здраве. Smile
По традиция трябва да е на 28-и 12:00 и не по традиция, но мястото е: Паркинга на Мол Русе в квартал Здравец.
Заповядай Smile
BFal Wrote:На 21ви или 28ми ще има ли среща в Русе? Ще минавам и двата дни към обяд, живот и здраве. Smile
На 21-ви в други ден ще има в Плевен колега , на 28.10 ще е Русенската , която вече е с ново място , Паркинга на Мол Русе в квартал Здравец .
yuckuJackD Wrote:По традиция трябва да е на 28-и 12:00 на МЕТРО.
Заповядай Smile
Ама Велиславе на последната среща какво решихме бе Big Grin
Последно къде ще е ? Big Grin
Коригирах се вече.
Трия ти мнението.
Моля потвърди тук.
Хей Русе какво ще правим края на месеца.Последна неделя(време зе среща) а имаме и покана за писта Дракон.Аз мисля да отскоча до там.Вие какво мислите Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33